ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 16:00
wtorek
10:00 - 16:00
środa
10:00 - 16:00
czwartek
10:00 - 16:00
piątek
10:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Clinica Sopot zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń z wykorzystaniem zarówno metod inwazyjnych, jak i leczenia zachowawczego. Ponadto nasza placówka specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

W ramach kardiologii zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem choroby wieńcowej i zaburzeń rytmu serca, wykonujemy również implantację stymulatorów oraz kardiowerterów-defibrylatorów serca. W dziedzinie ortopedii zajmujemy się zaburzeniami w obrębie stawów kończyn, a także kręgosłupa. Ponadto prowadzimy leczenie nabytych wad oraz deformacji stopy i dłoni.

Nasi specjaliści chirurgii naczyniowej zajmują się diagnozowaniem oraz małoinwazyjnym leczeniem chorób żył kończyn dolnych, w tym żylaków oraz owrzodzeń. Usługi Clinica Sopot obejmują również kompleksowe badanie wzroku oraz terapię zaburzeń z dziedziny okulistyki.

W ofercie zabiegów chirurgii plastycznej posiadamy różnorodne zabiegi korygujące owal twarzy, a także kształt nosa, uszu czy powiek. Ponadto zajmujemy się zabiegami pomniejszania i powiększania piersi, a także rozwiązujemy problem ginekomastii u mężczyzn. Wykonujemy zabiegi korekty brzucha, oferujemy procedury dermatochirurgii oraz ginekologii estetycznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Clinica Sopot jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.