ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
10:00 - 16:00
wtorek
10:00 - 16:00
środa
10:00 - 16:00
czwartek
10:00 - 16:00
piątek
10:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Clinica Sopot została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Clinica Sopot oferuje swoim pacjentom usługi z zakresu ortopedii, chirurgii plastycznej i estetycznej, kardiologii, elektrofizjologii, chirurgii naczyniowej oraz okulistyki. Najczęściej umawiam w tej klinice pacjentów do dr Lucjana Samsona - lekarza posiadającego specjalizację w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się przede wszystkim artroskopią, czyli małoinwazyjną metodą leczenia stawów. Polega ona na wykonaniu niewielkich, punktowych nacięć, przez które do wnętrza stawu wprowadzana jest kamera oraz narzędzia mikrochirurgiczne. W ten sposób dr n. med. Lucjan Samson przeprowadza artroskopię operacyjną stawu barkowego oraz artroskopię leczniczą stawu kolanowego. Zajmuje się również artroskopową rekonstrukcją więzadeł krzyżowych – zarówno przedniego, jak i tylnego oraz stosuje metodę allogenicznego przeszczepu mrożonego, polegającego na pobraniu odpowiednich elementów od dawcy tkanek. Klienci mówią o nim, ze jest to niezwykle miły człowiek, ale najważniejsze, że jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie ortopedii. Konkretny, rzeczowy, zależy mu na pomocy pacjentom. Szczegółowo wyjaśnia na czym polega problem, jaki będzie plan leczenia. Cierpliwy i rozumiejący obawy pacjentów. Ogromna wiedza i doświadczenie dopełniają całości obrazu tego wyjątkowego specjalisty." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Alicja
5.0
Alicja
Dodano: 2 marca 2018
Tytuł:
"Wspaniali ludzie,"
Grzeczność, szacunek, potrafili zaaranżować wesołą atmosferę. Spokojna i wyczerpująca rozmowa. Fachowa opieka przed i po operacji.
Bardzo miła obsługa lekarzy i pielęgniarek. Wszystkie osoby przesympatyczne, uczynne - dodawali otuchy przed operacja. Mam mile wspomnienia bo byli przesympatyczni
Zabieg:
Operacja palucha koślawego / halluksa (luty 2018)
Lekarz:
dr n. med. Lucjan Samson
 
Szczegóły 
Patrycja
5.0
Patrycja
Dodano: 27 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2017)
Lekarz:
dr n. med. Lucjan Samson
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska