ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy CliniCare Recepcja, poczekalnia CliniCare Kadra CliniCare Gabinet konsultacyjny CliniCare Gabinet zabiegowy CliniCare Aparatura, sprzęt zabiegowy CliniCare Recepcja, poczekalnia CliniCare CliniCare - logo

Informacje ogólne o CliniCare

Centrum Medyczne CliniCare to placówka zorientowana głównie na świadczenia z zakresu ginekologii i położnictwa, ale jej oferta obejmuje także fachową opiekę w ramach urologii, alergologii i endokrynologii. Wykonujemy ponadto badania preluksacyjne. 

W zakres usług CliniCare z dziedziny ginekologii i położnictwa wchodzi diagnostyka i leczenie schorzeń narządów rodnych. Badania USG narządu rodnego oraz kobiet w ciąży wykonuje certyfikowany ultrasonografista Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Fundacji Medycyny Płodowej. Przeprowadzamy także badania KTG, które pozwalają na monitorowanie pracy serca płodu. Proponujemy opiekę pacjentkom ciężarnym oraz tym, które dopiero planują dziecko. Kobiety mające problem z zajściem w ciążę mogą wykonać w CliniCare ocenę drożności jajowodów za pomocą badań HyCoSy (histerosalpingosonografia) oraz SHG (SIS, sonohisterografia). Są to badania obrazowe przeprowadzane z zastosowaniem ultrasonografu, podczas których przez szyjkę macicy wprowadza się do macicy, a następnie jajowodów jałowy roztwór soli fizjologicznej (SHG) lub kontrastu (HyCoSy). Oba badania są bezbolesne i pozwalają na obserwację przepływu płynu na monitorze, a tym samym ocenę drożności jajowodów. Ponadto w ramach profilaktyki raka szyjki macicy wykonujemy badania cytologiczne.

W naszej placówce pacjenci mogą skorzystać z konsultacji specjalisty-endokrynologa, który na podstawie wywiadu i badań definiuje zaburzenia hormonalne oraz określa metodę ich leczenia. W CliniCare prowadzimy także działania profilaktyczne w zakresie chorób tarczycy – badania laboratoryjne wykonywane z krwi (TSH, FT3, FT4, antyTPO i inne) – odpowiedzialnych za przykre dolegliwości oraz będących częstą przyczyną niemożności zajścia w ciążę. Ponadto nasza placówka oferuje zabiegi usunięcia guzków tarczycy za pomocą przezskórnych iniekcji z zastosowaniem etanolu. Wykonujemy także elastografię, czyli badanie USG, które weryfikuje elastyczność tkanek i pozwala na bardzo precyzyjną diagnozę zmian, w tym zmian złośliwych. Przeprowadzamy elastografię tarczycy, piersi oraz ginekologiczną.

W CliniCare zajmujemy się leczeniem schorzeń układu moczowego (zakażenia, stany zapalne, kamica i inne) oraz diagnostyką nieprawidłowego oddawania moczu. Ponadto nasz doświadczony urolog wykonuje zabiegi chirurgiczne takie jak stulejka, obrzezanie oraz plastyka wędzidełka.

Doświadczony lekarz alergolog rozpoznaje choroby o podłożu alergicznym i autoimmunologicznym oraz schorzenia układu oddechowego będące rezultatem narażenia na alergeny (np. astma oskrzelowa, nieżyt nosa etc.). Planuje i prowadzi terapie odczulające. Konsultuje pacjentki z nawracającymi poronieniami oraz kobiety, które tracą ciąże na skutek zaburzeń krzepnięcia.

Do 6 miesiąca życia każde dziecko powinno przejść badanie bioder. W naszej placówce rodzice mogą wykonać badanie ultrasonograficzne bioder swojego dziecka wraz z konsultacją ortopedyczną. Badanie pozwala zapobiec konsekwencjom wrodzonej dysplazji stawów biodrowych noworodków, do których należą m.in. zaburzenia chodu, niestabilność stawu biodrowego czy jego zwichnięcie. Wczesne wykrycie tego typu nieprawidłowości pozwala uniknąć leczenia operacyjnego i skrócić czas leczenia.

W CliniCare zajmujemy się również problematyką flebologiczną. Diagnozujemy oraz prowadzimy terapię schorzeń żył. W leczeniu żylaków wykorzystujemy metody laserowe, fale radiowe oraz metodę VenaSeal – klej wewnątrznaczyniowy. Przeprowadzamy również skleroterapię naczyń żylnych kończyn dolnych oraz miniflebektomię (szydełkowanie żył).

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Placówka CliniCare to przyjaźnie urządzone wnętrza oraz profesjonalnie wyposażone gabinety lekarskie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych przez nas usług, przystępnie wyjaśniamy szczegóły leczenia oraz rozwiewamy wszelkie wątpliwości zgłaszane przez pacjentów. W naszej placówce panuje rodzinna atmosfera, co pomaga zniwelować stres, który może towarzyszyć wizycie lekarskiej.

Dogodna lokalizacja pozwala na bezproblemowe dotarcie do placówki zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska