4,8 / 5  - 526 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Onkologia

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik CliniCare jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w CliniCare

W CliniCare opiekujemy się kobietami ciężarnymi oraz prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń narządu rodnego. Wykonujemy badania ultrasonograficzne, w tym elastografię tarczycy, piersi oraz narządów rodnych, badania KTG, a w przypadku problemów z zajściem w ciążę również diagnostykę niedrożności jajowodów (HyCoSy oraz SHG). Przeprowadzamy badania cytologiczne w ramach profilaktyki raka szyjki macicy. Dobieramy także odpowiednią dla wieku i stanu zdrowia metodę antykoncepcji. Prowadzimy diagnostykę u kobiet zmagających się z nawracającymi poronieniami, zwłaszcza tymi, u których podłoża leżą zaburzenia krzepnięcia.

W naszej placówce oferujemy konsultacje endokrynologiczne, których celem jest diagnostyka i ewentualne leczenie zaburzeń hormonalnych oraz ich profilaktyka, w tym profilaktyka chorób tarczycy. Zajmujemy się także usuwaniem guzków tarczycy za pomocą iniekcji z etanolu.

Proponujemy konsultacje u doświadczonego urologa, który zajmuje się leczeniem układu moczowego, jego zakażeń, stanów zapalnych, kamicy i leczeniem przyczyn nieprawidłowości w oddawaniu moczu (częstomocz, skąpomocz, obecność krwi w moczu). Na pomoc urologiczną mogą liczyć także panowie dotknięci stulejką, chcący dokonać obrzezania czy plastyki wędzidełka.

Nasza oferta obejmuje również leczenie chorób o podłożu alergicznym i schorzeń autoimmunologicznych. Leczymy alergie pokarmowe, wziewne i manifestujące się zmianami skórnymi oraz dysfunkcją układu oddechowego. Przeprowadzamy terapie odczulające.

Wykonujemy badania preluksacyjne obejmujące badanie ortopedyczne oraz badanie USG bioder i konsultację lekarską, pozwalające na wczesne wykrycie wrodzonej dysplazji stawów biodrowych noworodków.

W naszej ofercie zabiegowej znajduje się laserowa oraz radiowa metoda leczenia żylaków, a także ich zamykanie metodą VenaSeal (za pomocą kleju wewnątrznaczyniowego). Drobne zmiany niwelujemy z zastosowaniem skleroterapii oraz miniflebektomii (metoda Müllera i Varady’ego).