ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka CliniCare została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"CliniCare to nowoczesna placówka medyczna założona przez dr. Sobiesława Kaszowicza. Placówka posiada nowoczesny sprzęt medyczny, m.in. jeden z najnowocześniejszych ultrasonografów do diagnostyki 3D/4D ciąży. Jako pierwsza placówka w Krakowie wprowadziła leczenie żylaków metodą klejenia. Klienci o Dr Kaszowiczu mówią, że to lekarz godny polecenia. Sympatyczny, otwarty człowiek. Cierpliwie odpowiada na wszelkie nurtujące pytania, rzetelnie i zrozumiale wszystko wytłumaczy, zleca niezbędne badania. Doktor poświęca pacjentowi 100% swojej uwagi. Nikt nie czuje się poganiany. Potrafi, co bardzo istotne, zbudować luźną, bezstresową relację z pacjentem. Sam gabinet jest nowocześnie urządzony, Panie przy rejestracji są bardzo miłe, a wyniki badań przesyłane są na następny dzień na maila." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Artur K.
5.0
Artur K.
Dodano: 5 czerwca 2018
Tytuł:
"Profesjonalna opieka."
Pan Doktor Juza jest jednym z najlepszych profesjonalistów których poznałem. Doskonale wytłumaczył zakres zabiegu (ktory odbył sie bez najmniejszych powikłań) oraz pozostawił swój numer prywatnego telefonu na wypadek, gdyby pojawiły sie jakieś problemy. Doskonała obsługa.
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2018)
 
Szczegóły 
Jakub
5.0
Jakub
Dodano: 1 czerwca 2017
Zabieg:
Obrzezanie (maj 2017)
Lekarz:
lek. Jacek Jakubowski
 
Szczegóły 
Roman
5.0
Roman
Dodano: 26 maja 2017
Zabieg:
Wydłużenie wędzidełka prącia (maj 2017)
Lekarz:
lek. Jacek Jakubowski
 
Szczegóły 
Jakub
3.0
Jakub
Dodano: 14 czerwca 2017
Zabieg:
Obrzezanie (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Jacek Jakubowski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska