Kliniki i gabinety w Częstochowie

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kliniki i gabinety w Częstochowie - informacje

Specjalista wenerologii to lekarz, zajmujący się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem schorzeń, przenoszonych drogą płciową. Pacjent, podejrzewający u siebie chorobę weneryczną, powinien niezwłocznie udać się do wenerologa, gdyż choroby tego rodzaju mogą powodować wiele komplikacji zdrowotnych (np. bezpłodność), a także mogą prowadzić do zagrożenia zdrowia i życia pacjenta. Objawy, których pacjent nie powinien lekceważyć, to przede wszystkim krosty, wypryski czy zaczerwienienia na narządach płciowych. Ponadto oznaką takiej choroby może także być intensywne swędzenie i ból oraz łuszczenia i owrzodzenia skóry. Do wenerologa powinien udać się również  partner seksualny pacjenta ze stwierdzoną chorobą weneryczną.

Leczenie chorób wenerycznych u częstochowskich wenerologów

Lekarzem, zajmującym się leczeniem chorób, przenoszonych drogą płciową na terenie Częstochowy, jest lek. med. Kinga Nicer, dermatolog i wenerolog (specjalizacja I stopnia w 1998 i II stopnia w 2002 roku), która w swoim gabinecie udziela porad wenerologicznych oraz leczy niektóre schorzenia, przenoszone drogą płciową. Mogą się do niej udać pacjenci na diagnostykę i leczenie rzeżączki, kiły, chlamydii a także wirusa opryszczki pospolitej, rzęsistka czy świerzbu. Wykonuje także zabiegi usuwania brodawek narządów płciowych za pomocą lasera lub kriochirurgii. 

Do grona częstochowskich wenerologów należy także lek. med. Hashim El Nur, specjalista dermatologii i wenerologii, posiadający dyplom z tego zakresu, zdobyty na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Wiedeńskiego w Austrii. Z zakresu zabiegów leczących choroby przenoszone drogą płciową przeprowadza usunięcie kępek żółtych płaskich oraz usuwanie brodawek narządów płciowych za pomocą elektrokoagulacji i krioterapii. Ponadto można się do niego udać również na diagnostykę i leczenie chorób skóry, np. na dermatoskopię czy leczenie łysienia plackowatego. 

Lek. med. Anna Pieczyńska to kolejny specjalista z zakresu dermatologii i wenerologii, przyjmujący w swoim prywatnym gabinecie specjalistycznym na terenie Częstochowy. Tytuł specjalisty I stopnia w swojej dziedzinie medycyny uzyskała w 2000 roku, a doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w przychodniach na terenie Częstochowy. Wśród leczonych przez nią chorób wenerycznych można wymienić kiłę, rzeżączkę, chlamydię oraz wirusa HSV. Zleca leczenie farmakologiczne oraz przeprowadza zabiegi krioterapii, elektrokoagulacji czy laseroterapii.

Jaka jest cena konsultacji ze specjalistą wenerologii w Częstochowie, a jaka w Londynie?

Za wizytę u wenerologa w Częstochowie trzeba zapłacić kwotę 90 zł, natomiast w Wielkiej Brytanii jest to suma równa 90 funtów (504 zł) w Tooting Medical Centre w Londynie.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska