poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 21:00
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w dermatologii i wenerologii. Mamy duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Jesteśmy w stanie zaproponować skuteczną terapię w przypadku schorzeń o podłożu bakteryjnym, wirusowym, alergicznym czy grzybiczym. Leczymy również nowotwory skóry. Specjalne miejsce w ofercie zajmuje dermatochirurgia – leczenie zabiegowe chorób i zmian skórnych.

Naszą ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości, tatuaże oraz przebarwienia. Korygujemy owal twarzy, opadające powiek i modelujemy usta. Ponadto oferujemy zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska