4,8 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DAGDERM DERMATOLOGIA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Specjalizujemy się w dermatologii i wenerologii. Mamy duże doświadczenie w diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Jesteśmy w stanie zaproponować skuteczną terapię w przypadku schorzeń o podłożu bakteryjnym, wirusowym, alergicznym czy grzybiczym. Leczymy również nowotwory skóry. Specjalne miejsce w ofercie zajmuje dermatochirurgia – leczenie zabiegowe chorób i zmian skórnych.

Naszą ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki, plamy starcze, przebarwienia, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości, tatuaże oraz przebarwienia. Korygujemy owal twarzy, opadające powiek i modelujemy usta. Ponadto oferujemy zabiegi usuwania tkanki tłuszczowej.