poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Usuwamy zmarszczki, ujędrniamy skóry, redukujemy cellulit i rozstępy. Naszym zadaniem jest wydobycie z pacjenta jego naturalnego piękna i usunięcie niedoskonałości.

Ponadto wśród naszych propozycji znajdują się zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Wykonujemy zabiegi za pomocą lasera, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących. Przeprowadzamy również procedury z zakresu urologii i urologii estetycznej.

Ofertę uzupełnia: skleroterapia żylaków, iniekcje dostawowe, specjalistyczne konsultacje oraz szereg innych usług.

Poniżej znajduje się pełna lista świadczonych usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Intima Art&Este jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska