DENS 1 - cennik

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
-

Jesteśmy wielospecjalistycznym centrum stomatologicznym. Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń zębów i przyzębia. Między innymi, usuwamy zęby mądrości oraz tzw. zęby zatrzymane, czyli w pełni wykształcone zęby, które nie mieszczą się w łukach zębowych.

W naszej bogatej ofercie znajduje się również leczenie kanałowe. Przeprowadzamy je z użyciem najnowszych systemów narzędzi rotacyjnych, z wykorzystaniem endometrów i cyfrowego RTG oraz mikroskopu z torem wizyjnym, dzięki któremu pacjent może śledzić leczenie na żywo na ekranie monitora.

Pełną listę przeprowadzanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DENS 1 Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska