DENS 1 Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne opinie

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
-
Placówka DENS 1 Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Dens działa we Wrocławiu od 1988 r. Od początku prowadzony jest przez Lidię Kudzbalską, specjalistę protetyka. Klinika oferuje pełny zakres usług stomatologicznych, diagnostykę, profilaktykę, stomatologię zachowawczą, periodontologią, endodoncję, protetykę, implantologię, ortodoncję, rekonstrukcje, stomatologię estetyczną i stomatologię dziecięcą. Klienci kliniki są bardzo zadowoleni z efektów zabiegowych. Spotykają się tu z bardzo profesjonalną opieką, a całe leczenie przebiega niezwykle sprawnie - zawsze otrzymują pełną informację o obecnym stanie, opcjach leczenia, czasie i kosztach. Wszystko odbywa się w miłej, kulturalnej atmosferze. Pacjenci wielokrotnie powtarzają, że to dzięki doświadczonym i życzliwym lekarzom z kliniki cieszą się teraz zdrowym i pięknym uśmiechem." - Paulina J. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Halina N.
5.0
Halina N.
Dodano: 9 kwietnia 2018
Tytuł:
"Opinia o zabiegu"
Bardzo mila i profesjonalna obslugo. Cieplo i niemalze rodzinnie. Polecam
Zabieg:
Implanty stomatologiczne (marzec 2018)
Lekarz:
lek. dent. Piotr Jaszcz
 
Szczegóły 
Evgenii
5.0
Evgenii
Dodano: 20 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna w zakresie profilaktyki i higieny (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. dent. Lidia Kudzbalska
 
Szczegóły 
Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 19 maja 2017
Zabieg:
Usunięcie zęba chirurgiczne (maj 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska