4,6 / 5  - 158 opinii

Cennik

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Denta Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Denta Med

W Denta Med oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną Pacjentom w każdym wieku. Zajmujemy się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, endodoncją, leczeniem zmian na błonach śluzowych jamy ustnej oraz schorzeń przyzębia i dziąseł (periodontologia) oraz stomatologią estetyczną (w tym wybielaniem gabinetowym lampą Beyond i metodą nakładkową). 

Przeprowadzamy zabiegi protetyczne, uzupełniając ubytki w uzębieniu. Oferujemy korektę kształtu, wielkości i koloru zębów  dzięki licówkom, zakładamy również korony. Dzięki tego rodzaju zabiegom poprawiamy estetykę uzębienia oraz funkcję żucia.  W ramach gnatologii prowadzimy leczenie oraz diagnostykę zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

W zakres usług chirurgii stomatologicznej wchodzą m.in. zabiegi przygotowujące podłoże pod wszczepy oraz odbudowa zębów na implantach.

Oferujemy również usługi ortodontyczne, w ramach których korygujemy wady zgryzu dzięki aparatom ortodontycznym stałym i ruchomym.