poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 21:00
niedziela
8:00 - 21:00

W Denta Med oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną Pacjentom w każdym wieku. Zajmujemy się leczeniem i zapobieganiem próchnicy, endodoncją, leczeniem zmian na błonach śluzowych jamy ustnej oraz schorzeń przyzębia i dziąseł (periodontologia) oraz stomatologią estetyczną (w tym wybielaniem gabinetowym lampą Beyond i metodą nakładkową). 

Przeprowadzamy zabiegi protetyczne, uzupełniając ubytki w uzębieniu. Oferujemy korektę kształtu, wielkości i koloru zębów  dzięki licówkom, zakładamy również korony. Dzięki tego rodzaju zabiegom poprawiamy estetykę uzębienia oraz funkcję żucia.  W ramach gnatologii prowadzimy leczenie oraz diagnostykę zaburzeń czynnościowych narządu żucia.

W zakres usług chirurgii stomatologicznej wchodzą m.in. zabiegi przygotowujące podłoże pod wszczepy oraz odbudowa zębów na implantach.

Oferujemy również usługi ortodontyczne, w ramach których korygujemy wady zgryzu dzięki aparatom ortodontycznym stałym i ruchomym. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Denta Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska