Dental Center Z3

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
-
Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Recepcja, poczekalnia Dental Center Z3 Recepcja, poczekalnia Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Leczenie, terapia Dental Center Z3 Leczenie, terapia Dental Center Z3 Leczenie, terapia Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy Dental Center Z3 Kadra Dental Center Z3 Kadra Dental Center Z3 Wyposażenie Dental Center Z3 Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Center Z3 Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Center Z3 Wyposażenie Dental Center Z3 Wyposażenie Dental Center Z3 Wyposażenie Dental Center Z3 Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Center Z3 Pacjenci Dental Center Z3 Pacjenci Dental Center Z3 Recepcja, poczekalnia Dental Center Z3 Recepcja, poczekalnia Dental Center Z3 Wygląd zewnętrzny Dental Center Z3 Wygląd zewnętrzny Dental Center Z3 Dental Center Z3 - logo

Informacje ogólne o Dental Center Z3

Klinika Dental Center Z3 zapewnia pacjentom komfortowe, skuteczne i bezbolesne leczenie stomatologiczne. Przestrzegamy najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości, pozostając jedną z nielicznych placówek stomatologicznych na Wybrzeżu z międzynarodową akredytacją. Nasza klinika zrywa z mitem nieprzyjemnych i stresujących wizyt u stomatologa, jesteśmy najlepszym przykładem na to, że współczesna stomatologia może być bezbolesna, bezpieczna, a co najważniejsza – dostępna dla każdego. Oferujemy Państwu najwyższy poziom usług stomatologicznych za rozsądną cenę. Podczas zabiegów wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt medyczny oraz sprawdzone, renomowane materiały. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie, przygotowując plan leczenia w ścisłej współpracy z pacjentem.

Niezaprzeczalnym atutem Dental Center Z3 jest lokalizacja. Klinika mieści się w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych, w nadmorskim Kołobrzegu. Taka lokalizacja pozwala na połączenie przyjemnego z pożytecznym – nasza oferta skierowana jest m.in. do osób, które podczas pobytu nad morzem pragną zadbać kompleksowo o stan uzębienia. Świadczymy usługi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, wielu naszych pacjentów łączy rodzinne wakacje z zabiegami stomatologicznymi.

Terapię zaczynamy od kompleksowej diagnostyki. Nasza klinika dysponuje nowoczesnym tomografem rentgenowskim, który wykorzystujemy zarówno przed planowanymi zabiegami implantologicznymi czy endodontycznymi, jak i w szczegółowej diagnostyce wszystkich chorób jamy ustnej.

Świadczymy usługi implantologiczne. To najbardziej komfortowe i skuteczne rozwiązanie problemu braków w uzębieniu. Podczas zabiegów wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu udało nam się zredukować do minimum bolesność zabiegu. Proponujemy Państwu leczenie u implantologów posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Implanty z koroną wyglądem nie różnią się od naturalnych zębów, zapewniają dobry efekt estetyczny i przywracają pełną funkcjonalność jamy ustnej.

Oferujemy leczenie kanałowe. Jesteśmy w stanie uratować ząb przed usunięciem nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach klinicznych. Przeprowadzamy zabiegi re-endodoncji w sytuacji, gdy ząb nie został w przeszłości prawidłowo wyleczony.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zabiegów z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmujemy się odbudową zębów zniszczonych, przywracamy naturalnie, estetycznie wyglądający wygląd oraz kształt uzębienia. Korzystamy z szerokiego doświadczenia naszych lekarzy i nowoczesnych metod odbudowy zębów. Wśród propozycji naszej kliniki znajdą Państwo zabiegi z wykorzystaniem koron, wkładów koronowo-korzeniowych, a także wkładów inlay/onlay. Pacjentom z niewielkimi ubytkami, przebarwieniami itd. oferujemy estetycznie wyglądające licówki. Wykonujemy protezy częściowe i całkowite. W naszej ofercie znajdą Państwo protezy klamrowe na metalu, zdejmowane protezy akrylowe, a także protezy mocowane na zaczepach belkowych i na koronach teleskopowych. Wykonujemy również naprawy protez.

Przeprowadzamy diagnostykę, profilaktykę i leczenie chorób przyzębia. Świadczymy najwyższej jakości usługi z zakresu periodontologii. Leczenie rozpoczynamy od usunięcia kamienia nad- i podddziąsłowego metodą scalingu. Przeprowadzamy również usuwanie kamienia i nalotu techniką Air Flow. Oferujemy leczenie kieszonek dziąsłowych, stosując metodę kiretażu otwartego i zamkniętego.

Świadczymy usługi stomatologii zachowawczej. Do zabiegów preparacji ubytków wykorzystujemy najwyższej jakości, trwałe wypełnienia. Zajmujemy się profilaktyką i edukacją na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Do oferty gabinetu należy fluoryzacja, a także wybielanie gabinetowe i domowe.

Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przeprowadzane przez nas zabiegi w jamie ustnej są bezbolesne i bezpieczne dla pacjentów. Do oferty zależą klasyczne resekcje zębów oraz bardziej skomplikowane zabiegi usunięcia zatrzymanych zębów ósmych czy resekcje wierzchołków korzeni. Wykonujemy również plastykę połączeń ustno-zatokowych i zabiegi hemisekcji.

Zapraszamy do naszej kliniki również najmłodszych pacjentów. Proponujemy leczenie przez zabawę, ciekawskich małych pacjentów oprowadzamy po gabinecie i pokazujemy specjalistyczny sprzęt. Nawiązujemy dobry kontakt z dziećmi, gdyż wiemy, że to wstęp do udanego leczenia.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jednym z najważniejszych atutów naszej kliniki jest innowacyjny sprzęt. Podążamy z duchem czasu – stomatologia jest stale zmieniającą się dziedziną medycyny, dlatego tak ważne, aby zabiegi były przeprowadzane na wysokiej klasy aparaturze medycznej.

Nasza klinika dysponuje sprzętem klasy „lux” włoskiej firmy Stern Weber S200+, niekwestionowanego lidera w produkcji wyposażenia gabinetów stomatologicznych. Firma od niemal 60 lat produkuje wysokiej klasy sprzęt, nieustannie wprowadzając kolejne innowacje i dbając o każdy szczegół. Przy zakupie sprzętu stomatologicznego zaufaliśmy prawdziwym ekspertom.

Ponadto do dyspozycji specjalistów jest nowoczesny tomograf rentgenowski Dental panoramic X-ray system CS 8100 3D, który łączy w sobie technikę wizualizacji w dwuwymiarze oraz trójwymiarze. To wielofunkcyjne urządzenie znajdujące zastosowanie m.in. w endodoncji, implantologii czy diagnostyce stomatologicznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Nasza klinika oferuje pacjentom najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Od wielu lat przyjeżdżają do nas osoby z zagranicy, aby poddać się u nas leczeniu odpowiadającemu europejskim standardom za korzystną cenę. Co jeszcze wyróżnia naszą ofertę na tle innych placówek stomatologicznych?

  • Indywidualny plan leczenia – każdy z przypadków traktujemy indywidualnie, nigdy nie działamy rutynowo. Przed rozpoczęciem leczenia dokładnie omawiamy z pacjentem możliwe rozwiązania i sugerujemy to najkorzystniejsze dla klienta.
  • Obsługa w język obcym – nasz personel biegle włada językami obcymi: angielskim i niemieckim.
  • Bezpieczne leczenie – przestrzegamy najwyższych norm bezpieczeństwa i sterylności.
  • Lokalizacja kliniki – charakteryzuje nas wyjątkowa lokalizacja, nad samym Morzem Bałtyckim. Nasi pacjenci chętnie łączą wyjazd nad morze z koniecznością poddania się zabiegom stomatologicznym.
  • Przyjazna atmosfera – stawiamy na dobry kontakt z pacjentem. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska