Dental Center Z3 - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
-

Zajmujemy się leczeniem szeroko rozumianych chorób jamy ustnej. Wszystkie przeprowadzane przez nas zabiegi są bezbolesne i komfortowe – przeprowadzamy je w znieczuleniu. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług stomatologicznych. Przyjmujemy zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci oraz młodzież. W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i periodontologii. Świadczymy wysokiej jakości usługi chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się również szeroko rozumianą protetyką oraz implantologią. Ponadto w naszej ofercie znalazły się takie zabiegi jak wybielanie zębów czy fluoryzacja.

W naszej klinice uzyskają Państwo pomoc medyczną nie tylko w stanach chorobowych – zajmujemy się szeroko zakrojoną profilaktyką chorób jamy ustnej oraz edukacją na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Te usługi dedykowane są w szczególności naszym najmłodszym pacjentom.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą przeprowadzanych w naszej klinice zabiegów stomatologicznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dental Center Z3 jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska