ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
13:00 - 20:00
wtorek
9:30 - 20:30
środa
13:00 - 20:00
czwartek
13:00 - 20:00
piątek
9:30 - 20:30
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Dental Corner oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dorosłym i dzieciom. Pracujący w klinice stomatolodzy zajmują się stomatologią zachowawczą, w której stosują nowoczesne techniki profilaktyki i leczenia próchnicy. Wykonują piaskowanie zębów oraz scaling z fluoryzacją i instruktażem higieny jamy ustnej. Zapewniają najwyższej jakości materiały kompozytowe (najczęściej Gradia Direct) gwarantujące uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. U pacjentów z chorobą miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych przeprowadzają leczenie endodontyczne z użyciem najnowszych technologii (m.in. system SAF).

Klinika specjalizuje się również w stomatologii dziecięcej. Zespół Dental Corner zaprasza na bezpłatne wizyty adaptacyjne. W celu zminimalizowania dyskomfortu małych pacjentów stomatolodzy stosują znieczulenie komputerowe, a prócz tego proponują im oglądanie bajek na fotelu stomatologicznym (video okulary).

W ofercie usług z zakresu chirurgii stomatologicznej znajdują się zarówno proste ekstrakcje zęba, jak i bardziej złożone procedury takie jak chirurgiczne usunięcie zębów mądrości, resekcja korzeni zębów, a także odbudowa kości i podniesienie zatok szczękowych.

W ramach leczenia protetycznego stomatolodzy Dental Corner wykonują w pracowni uzupełnienia odbudowujące tkankę zębów lub całkowicie ją zastępujące. Osobom borykającym się z brakami w uzębieniu proponują implanty. Oferują również korony, licówki, wkłady i nakłady, protezy oraz struktury mocowane. 

Zespół stomatologów kliniki świadczy także usługi ortodontyczne. Oferuje wiele modeli aparatów (ruchome i stałe). Osobom, które z różnych powodów nie są zainteresowane tradycyjnym leczeniem ortodontycznym, proponuje alternatywne rozwiązanie – system Clear Aligner. Estetykę zębów poprawia również poprzez zabiegi wybielania gabinetowego z użyciem metody Beyond™.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dental Corner jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska