ocena 4.3 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Koszuta Dental Recepcja, poczekalnia Koszuta Dental Recepcja, poczekalnia Koszuta Dental Gabinet zabiegowy Koszuta Dental Gabinet zabiegowy Koszuta Dental Gabinet zabiegowy Koszuta Dental Wnętrza, wystrój Koszuta Dental Wygląd zewnętrzny Koszuta Dental Wygląd zewnętrzny Koszuta Dental

Informacje ogólne o Koszuta Dental

Klinika Koszuta Dental to nowoczesna placówka stomatologiczna istniejąca na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Od tego czasu sukcesywnie poszerzaliśmy zakres świadczonych usług oraz podnosiliśmy ich jakość. Nabywaliśmy nowe urządzenia, wdrażaliśmy innowacyjne techniki zabiegowe do oferty, a także podnosiliśmy kwalifikacje poprzez regularny udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach. W sierpniu 2015 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, mieszczącej się przy ul. Św. Antoniego 26 w Tomaszowie Mazowieckim. Oferujemy pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych, włącznie z implantologią oraz implantoprotetyką, dziedzinami będącymi naszą specjalnością.

Każdorazowo leczenie poprzedza precyzyjna diagnostyka. Dysponujemy własną pracownią RTG, co pozwala nam wykonywać badania oraz diagnozować większość przypadków klinicznych w placówce. Ponadto nasi pacjenci mogą oszczędzić czas, przechodząc diagnostykę w jednym miejscu. Nowoczesna aparatura diagnostyczna umożliwia nam przeprowadzanie radiografii, pantomografii, RTG cefalometrycznego oraz tomografii 3D.

Posiadamy duże doświadczenie w implantologii – pierwszy zabieg wszczepienia implantu wykonaliśmy w 2001 roku. Odbudowujemy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki w uzębieniu pacjentów, wykorzystując w tym celu implanty renomowanych producentów – Dental Koszuta to klinika partnerska szwajcarskiej firmy Straumann oraz autoryzowany gabinet systemu SGS. Posiadamy oddzielną salę zabiegową przeznaczoną tylko do procedur implantologicznych, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko powikłań pozabiegowych. Przeprowadzamy zabiegi w znieczuleniu, natomiast w przypadku bardziej złożonych, większych operacji (jak również na życzenie leczonego) zapewniamy pacjentom opiekę specjalisty anestezjologa z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

U osób z ubytkami tkanki kostnej uniemożliwiającymi natychmiastową implantację wykonujemy zabiegi przygotowujące podłoże pod wszczepy. W ramach chirurgii okołoimplantacyjnej przeprowadzamy regenerację kości, zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej (tzw. sinus lift) metodami otwartą i zamkniętą, wykonujemy również operacje rozszczepienia kości wyrostka zębodołowego.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także endodoncja mikroskopowa. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego mikroskopu stomatologicznego możemy uratować zęby, które przy standardowym leczeniu kanałowym byłyby przeznaczone do ekstrakcji. Powiększenie pola zabiegowego pozwala na wykrycie zmian chorobowych już w bardzo wczesnym stadium i wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również szereg procedur profilaktycznych. Pacjenci pragnący rozjaśnić kolor szkliwa mogą skorzystać z naszej oferty wybielania zębów. Zapraszamy także osoby borykające się z wadami zgryzu – przeprowadzamy leczenie ortodontyczne.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Zapraszamy Państwa do naszej kliniki, mieszczącej się w wyremontowanym budynku o wnętrzach urządzonych z dużym wyczuciem smaku, elegancko i z klasą. Jednocześnie jest wyposażony w szereg nowoczesnych udogodnień, których celem jest zapewnienie pacjentom wygody. Klinika jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na tyłach budynku znajduje się duży bezpłatny parking.

Nieustannie dążymy do podwyższania naszych kompetencji, śledząc na bieżąco najnowsze doniesienia naukowe i wdrażając do oferty kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Dzięki temu nasi pacjenci mają dostęp do nowoczesnych metod leczenia, które nie tylko skracają czas spędzony na fotelu stomatologicznym, lecz także minimalizują dolegliwości bólowe towarzyszące samym zabiegom oraz okresowi po nich. Posiadamy pięć unitów stomatologicznych.

Wśród licznych atutów wyróżniających naszą klinikę można wymienić również korzystne ceny. Zapewniamy pacjentom wysoką jakość usług medycznych przy jednoczesnej atrakcyjności opłat.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska