Dental Line - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie stomatologiczne. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług stomatologicznych, począwszy od profilaktyki i stomatologii zachowawczej, poprzez endodoncję, aż po chirurgię stomatologiczną. Wśród wykonywanych w naszej klinice zabiegów znajdą Państwo również usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi w ramach implantologii i protetyki stomatologicznej. Ponadto do oferty naszej placówki należą usługi periodontologiczne.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i do dzieci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu stomatologicznym najmłodszych pacjentów. Poniżej znajdą Państwo listę przeprowadzanych w naszej klinice zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dental Line jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska