Dental Plaza - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Klinika Dental Plaza oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, w tym leczenie z dziedziny implantologii oraz protetyki stomatologicznej. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej oraz pedodoncji (stomatologii dziecięcej). Zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną i endodoncją (leczeniem kanałowym), zapewniając pacjentom bezbolesny przebieg zabiegów dzięki szeregowi technik znieczulających.

Ofertę uzupełnia medycyna estetyczna – zabiegi z zastosowaniem preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Zachęcamy do wizyty w Dental Plaza.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dental Plaza jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska