Dental Stomatologia

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Dental Stomatologia Recepcja, poczekalnia Dental Stomatologia Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Stomatologia Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Stomatologia Aparatura, sprzęt zabiegowy Dental Stomatologia Dental Stomatologia - logo

Informacje ogólne o Dental Stomatologia

Przychodnia Dental Stomatologia w Śremie działa nieprzerwanie od 2000 roku. Nasza dwugabinetowa placówka, podobnie jak bliźniaczy oddział we Wronkach, dysponuje własną pracownią RTG. Główny ośrodek Dental Stomatologia mieści się w Poznaniu przy ulicy Szyperskiej.

Podstawowym celem naszego ośrodka jest tworzenie partnerskich relacji między pacjentem i lekarzem, opartych na zaufaniu i komforcie psychicznym klienta. W swojej pracy wykorzystujemy szereg materiałów pomocniczych, dzięki którym możemy wyjaśnić wszelkie zawiłości procedury medycznej oraz uświadomić pacjentom, jak ważna jest dbałość o zdrowe uzębienie. Na usługi stomatologiczne udzielamy 3-letniej gwarancji. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały i dbamy o najdrobniejsze detale, dzięki czemu w 2003 roku uzyskaliśmy międzynarodowy Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001-2000. O wysokich standardach naszej pracy świadczą liczne rekomendacje zadowolonych klientów, którzy powracają do nas z całymi rodzinami.

W czasie leczenia stosujemy zarówno standardowe znieczulenie, jak i znieczulenie komputerowe The Wand, które polega na podawaniu leku znieczulającego za pomocą specjalnej końcówki w taki sposób, aby tkanki natychmiast wchłaniały płyn. 

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszą się usługi z zakresu protetyki i implantologii. W ramach konsultacji protetycznej specjaliści Dental Stomatologia podpowiedzą Państwu, jaka forma uzupełnienia ubytku zębowego będzie najbardziej wskazana – korona (porcelanowa, porcelanowa pełnoceramiczna na implancie, na metalu), licówka porcelanowa, most czy proteza (akrylowa, acetalowa, szkieletowa). Wykonywane przez nas prace protetyczne cechują się trwałością, prócz tego nie sposób odróżnić ich od naturalnych zębów. Osoby pragnące uzyskać najlepszy efekt estetyczny mogą poddać się u nas zabiegowi wszczepienia tytanowych implantów

W ofercie Dental Stomatologia znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, możliwe do wykonania w warunkach gabinetu dentystycznego. Należą do nich usługi takie jak m.in. usuwanie ósemek, resekcja korzeni, rekonstrukcja kości, a także podnoszenie dna zatoki szczękowej (tzw. sinus lift).

Pacjenci, którzy chcieliby kompleksowo zadbać o piękny uśmiech, mają możliwość umówienia się na konsultację u ortodonty i skorygowania wady zgryzu przy pomocy dedykowanego aparatu ortodontycznego stałego lub zdejmowanego. Oprócz standardowego aparatu metalowego oferujemy aparat estetyczny wykonany z przezroczystych, mniej widocznych materiałów.

W ramach leczenia zachowawczego odbudowujemy anatomiczny kształt zęba i przywracamy jego funkcje oraz kolor szkliwa, uzyskując naturalne efekty. Wykorzystujemy zaawansowane technologicznie materiały, które umożliwiają odtworzenie głębi i koloru zęba z uwzględnieniem nakładania się i przenikania jego różnych odcieni. W przypadku dużych ubytków przeprowadzamy leczenie endodontyczne (kanałowe) – nierzadko przy zastosowaniu nowoczesnego mikroskopu.

W ramach zabiegów profilaktycznych oferujemy usuwanie kamienia nazębnego przy użyciu ultradźwięków (skaling), piaskowanie oraz fluoryzację. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wybielania zębów: gabinetowego, nakładkowego (metodą domową), a także wybielania zębów martwych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Na wyposażeniu naszego gabinetu znajduje się, między innymi, nowoczesny aparat RTG. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, zainwestowaliśmy w urządzenie do znieczulenia komputerowego The Wand – aparat przyjazny dzieciom i osobom mało odpornym na ból.

Udogodnienia dla pacjentów

Dental Stomatologia to placówka o eleganckich i stylowych wnętrzach, w których pacjenci mogą się odprężyć i zrelaksować. Oczekiwanie na wizytę uprzyjemni lektura, słuchanie relaksującej muzyki oraz filiżanka aromatycznej kawy. W trosce o najwyższy komfort i pełne zadowolenie pacjentów zamontowaliśmy ekrany telewizyjne na sufitach gabinetu – wszystko po to, aby wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

Rejestracja odbywa się w trybie telefonicznym (od poniedziałku do piątku w godz. 8-21) lub mailowym.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska