Dental Stomatologia - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy Państwu bezstresowe i bezbolesne leczenie schorzeń zębów i przyzębia. Przed zabiegiem znieczulamy pacjenta przy użyciu technik standardowych bądź metodą The Wand (znieczulenie sterowane komputerowo). W ramach leczenia zachowawczego oferujemy odbudowę zęba przy pomocy materiału kompozytowego bądź specjalnego wkładu z włókna szklanego. Leczymy także zmiany błony śluzowej.  W ramach zabiegów endodontycznych prowadzimy leczenie zębów jedno- i kilkukanałowych – dzięki dostępności aparatu RTG na miejscu zapewniamy pacjentom usługę o charakterze kompleksowym.

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi dłutowania, usuwania oraz regeneracji kości zębów. Specjalnością śremskiej przychodni jest jednak protetyka i implantologia. W czasie zabiegów nasi stomatolodzy wykorzystują wyłącznie najwyższej klasy materiały, dzięki którym opracowują trwałe i estetyczne korony pełnoceramiczne, porcelanowe, protezy akrylowe oraz wkłady koronowe. Pacjenci z brakami w uzębieniu (zarówno pojedynczymi, jak i bardziej rozległymi ubytkami) mogą skorzystać z pomocy naszego implantologa. Przed rozpoczęciem właściwego leczenia zapewniamy pełną konsultację i precyzyjne wyliczenie kosztów zabiegu.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Czytaj więcej 

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Dental Stomatologia.

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dental Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska