4,8 / 5  - 85 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik DENTAL cover jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DENTAL cover

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Przyjmujemy zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Opieramy się na założeniach nowoczesnej stomatologii, a wszystkie zabiegi charakteryzują się bezbolesnością i komfortem. Proponujemy Państwu leczenie zachowawcze i endodontyczne, a także usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Ponadto w ofercie znalazły się usługi implantologii i protetyki stomatologicznej. Dysponujemy aparatem RTG, który wykorzystujemy na co dzień w diagnostyce stomatologicznej.

Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci cieszyli się zdrowym i pięknym uśmiechem. W ofercie znalazły się, między innymi, zabiegi wybielania zębów oraz leczenie ortodontyczne. Świadczymy też usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą przeprowadzanych w klinice zabiegów.