DENTAL cover - cennik

ocena 5.0 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Przyjmujemy zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Opieramy się na założeniach nowoczesnej stomatologii, a wszystkie zabiegi charakteryzują się bezbolesnością i komfortem. Proponujemy Państwu leczenie zachowawcze i endodontyczne, a także usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Ponadto w ofercie znalazły się usługi implantologii i protetyki stomatologicznej. Dysponujemy aparatem RTG, który wykorzystujemy na co dzień w diagnostyce stomatologicznej.

Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci cieszyli się zdrowym i pięknym uśmiechem. W ofercie znalazły się, między innymi, zabiegi wybielania zębów oraz leczenie ortodontyczne. Świadczymy też usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą przeprowadzanych w klinice zabiegów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DENTAL cover jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska