Dentalove Clinic - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych. W naszej klinice stomatologicznej pomoc otrzymają zarówno dorośli, jak i dzieci. Podejmujemy szeroko zakrojone działania mające na celu profilaktykę próchnicy i pozostałych chorób przyzębia.

Naszym pacjentom oferujemy usługi w zakresie implantologii. Przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii stomatologicznej, zajmujemy się także endodoncją (leczeniem kanałowym). Korygujemy wady zgryzu poprzez kompleksowe leczenie ortodontyczne, wykonujemy również zabiegi w ramach protetyki. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wykonywania zdjęć RTG.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego gabinetu stomatologicznego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dentalove Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska