Dentic Art Stomatologia opinie

ocena 3.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Dentic Art Stomatologia została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako dobra. Średnia ocena wynosi 3.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

3,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena pacjentów Tourmedica.pl:
Znakomita:
(0)
(0)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(1)
(1)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Wiera
3.0
Wiera
Dodano: 28 lipca 2017
Czekałam przez godzinę a może i więcej, kiedy mnie zawoła doctor. Ale zamiast tego wyszła asystent i poprosiła o zdjęciu żeby pójść pokazać doktoru. Powiedziałam jej ze nie mam aktualnego i ona zaproponowała na początku zrobić mnie zdjęcie i przyjść później. Na moje pytanie o skierowaniu powiedziala że może mnie sama wynieść z gabinetu. Kiedy wytłumaczyłam jej że chcę żeby doktor na początku zobaczył czy można w ogóle teoretycznie zrobić mnie licówki bo mam nieprawidłowy zgryz i niestety już go nie poprawie łukami, ona wtedy poprosiła jeszcze poczekac 5 minut. Czekałam więcej ale nikt mnie nie wolał. I ja wtedy wyszła stąd. Żałuję swego czasu, bo zmarnowalam około 3 godzin swojego życia na to całkiem z drogą. I czekałam na tę wizytę około 3 tygodni po umówieniu, chociaż mogłabym umówić się na wizytę do innego doktora
Dotyczy:
Konsultacja stomatologiczna (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. dent. Olga Marciniak-Wójcik
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska