4,8 / 5  - 35 ocen »
Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Gabinet zabiegowy DenticaNova Gabinet zabiegowy DenticaNova Gabinet zabiegowy DenticaNova Gabinet zabiegowy DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Udogodnienia dla pacjentów DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Recepcja, poczekalnia DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova Wnętrza, wystrój DenticaNova DenticaNova logo

Informacje ogólne o DenticaNova

DenticaNova to miejsce, w którym, zgodnie z ideą jej założyciela dr. Konrada Rylskiego, można zadbać o osiągnięcie harmonii rysów twarzy i pięknego wyglądu nie tylko poprzez leczenie stomatologiczne. Każdego traktujemy indywidualnie, dostosowując zabiegi do potrzeb konkretnej osoby. Pacjenci przyjeżdżający z zagranicy mogą przekazać nam swoje preferencje odnośnie terminów wizyt i ich rozplanowania. Pracujący u nas zespół gwarantuje usługi na najwyższym światowym poziomie. Aby wydobyć piękno rysów twarzy osiągnięte poprzez zabiegi medyczne, współpracujemy m.in. ze stylistą fryzur i wizażystą, którzy służą poradami w sferze beauty.

Nasz zespół składa się z doświadczonych stomatologów, którzy, aby zapewnić najwyższą jakość, stale poszerzają wiedzę i podążają za najnowszymi kierunkami w stomatologii, wykorzystując najlepsze metody i technologie leczenia. Biorą udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz kongresach.

Do każdego pacjenta podchodzimy z należytą uwagą i empatią. Przedstawiamy plan leczenia, prezentujemy wizualizacje planowanych zmian. Ma to szczególne znaczenie w przypadku leczenia ortodontycznego, protetycznego oraz implantologicznego.

Podstawą właściwej decyzji w odniesieniu do leczenia jest dla nas diagnostyka, której wykonanie lekarz zleca przed rozpoczęciem procedur medycznych. W zależności od wskazań może to być RTG panoramiczne, RTG cefalometryczne bądź tomografia komputerowa.

W implantologii stosujemy sprawdzone, renomowane systemy implantologiczne, charakteryzujące się najwyższą jakością i trwałością.

Leczenie ortodontyczne planujemy dostosowując metodę do wady, a aparat ortodontyczny do preferencji pacjenta. Proponujemy m.in. aparaty ceramiczne, aparaty kryształowe, przezroczyste nakładki Clear Aligner.

Dzięki precyzyjnej protetyce z CAD/CAM jesteśmy w stanie wykonać idealnie dopasowane uzupełnienia protetyczne nawet na jednej wizycie.

Efektem wszelkich naszych działań jest wydobycie naturalnego piękna – wyeliminowanie niedoskonałości i wyeksponowanie tego, co podkreśli harmonię rysów twarzy. Osiągamy to, stosując najlepsze dostępne metody dostępne w ramach stomatologii estetycznej, która u nas nie ma granic!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dbamy, aby w naszym gabinecie były jedynie najlepszej klasy urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu oraz oczekiwany efekt. Obecnie posiadamy m.in.:

 • Tomograf komputerowy – aparatura obrazująca anatomię zęba w formacie 3D, dzięki czemu możliwa jest dokładna diagnostyka oraz zaplanowanie leczenia.
 • Cefalogram – urządzenie służące do wykonywania zdjęć cefalometrycznych (bocznych zdjęć czaszki obrazujących kości twarzy i tkanki miękkie). Jest wykorzystywane przede wszystkim w ortodoncji.
 • Pantomograf – aparatura przeznaczona do wykonywania zdjęć pozwalających wykryć nieprawidłowości takie jak m.in.: zęby zatrzymane i nadliczbowe czy zmiany okołowierzchniowe.
 • Mikroskop endodontyczny – mikroskop używany podczas m.in. leczenia kanałowego. Dzięki dużemu powiększeniu pozwala leczyć zęby skutecznie i bezpiecznie.
 • Endomotor – urządzenie stosowane do maszynowego opracowywania kanałów. Jego silnik pozwala w pełni kontrolować prędkość i obroty, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny.
 • Urządzenie do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką – aparat, w którym proces upłynniania i dozowania gutaperki jest monitorowany przez  mikroprocesor.
 • Urządzenie do depotforezy – dzięki niemu możliwe jest uratowanie zęba przed ekstrakcją. Aparat generuje niski potencjał  elektryczny, rozprowadzając środek o silnym działaniu bakteriobójczym po wszystkich korzeniach zęba, do których nie można dotrzeć za pomocą standardowych metod.
 • Urządzenie do piezochirurgii – stosowane w ultradźwiękowej chirurgii kostnej. Zabieg z jego użyciem jest bezpieczny i małoinwazyjny. Przy jego pomocy można przeprowadzić ekstrakcję zęba, podniesienie dna zatoki bądź plastykę kości.
 • Laser – dzięki niemu zapobiegamy i leczymy schorzenia jamy ustnej.
 • Przycisk „STOP” (panic button) – poprzez naciśnięcie guzika pozwala pacjentowi na zatrzymanie wiertła podczas borowania. Wprowadziliśmy to rozwiązanie jako jeden z nielicznych gabinetów na terenie Warszawy i okolic.
 • Drukarka 3D – dzięki niej można wydrukować m.in. licówki, szyny, mosty itp., dopasowując je do potrzeb konkretnego pacjenta.
 • Lampa do wybielania zębów – lampa LED, która w połączeniu z żelem wybiela zęby nawet o kilka odcieni.
 • Piaskarka abrazyjna – urządzenie służące do bezwiertłowego leczenia ubytków za pomocą strumienia powietrza z mgiełką wodną. Zabieg z jego użyciem jest bezinwazyjny i nie wymaga znieczulenia. Polecany zwłaszcza w przypadku małych pacjentów.

Udogodnienia dla pacjentów

Na każdym etapie działań dbamy o komfort i zadowolenie naszych pacjentów. Oferujemy:

 • Pokoje konsultacyjne – szczegółowa prezentacja planu leczenia, by wszystko stało się jasne - nasze pokoje konsultacyjne pozwalają na wnikliwą i szczerą rozmowę odnośnie planu leczenia, na spokojne obejrzenie materiałów obrazujących planowane zmiany i zadanie wszelkich pytań.
 • Znieczulenie sedacją wziewną – podawany podtlenek azotu (tzw. gaz rozweselający) powoduje zrelaksowanie się i odprężenie pacjenta przy zachowaniu stanu świadomości podczas zabiegu. Można go stosować zarówno w leczeniu dzieci, jak również dorosłych.
 • Wygoda przy długich zabiegach – sprężysta pianka wypełniająca nasze fotele zabiegowe idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pacjenta, gwarantując mu w ten sposób maksymalny komfort.
 • Dostosowanie harmonogramu wizyt zgodnie z preferencjami pacjentów z zagranicy.
 • Gabinet przyjazny dzieciom – posiadamy doświadczenie w leczeniu dzieci i bardzo dobry kontakt z nimi. Oczekując na wizytę, maluchy nie będą się nudzić.
 • Budynek w całości dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
 • Klimatyzowane wnętrza – zapewniają dobre samopoczucie zarówno podczas oczekiwania na wizytę, jak i w trakcie zabiegu.
 • Parking przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty DenticaNova

Wśród naszych pacjentów są osoby publiczne, dla których uśmiech ma znaczenie w ich życiu zawodowym. Naszą klinikę rekomendują m.in. aktor Rafał Królikowski, dziennikarka Dorota Gardias, piosenkarka Marta Wiśniewska.

Kierownik kliniki dr Konrad Rylski dzieli się swoimi opiniami na temat współczesnej stomatologii i udziela porad w ogólnopolskich mediach, takich jak m. in.  „Cosmopolitan”, „Glamour”, „Gala” oraz „Uroda”. Żywo zainteresowany rozwojem współczesnej stomatologii estetycznej, posiada certyfikaty Akademii DSD – Digital Smile Design, której jest sympatykiem.

Pracujący u nas stomatolodzy osiągnęli wiele sukcesów na polu naukowym. Z inicjatywy dr. Zbigniewa Piankowskiego powstało Stowarzyszenie Stomatologii Estetycznej Art Oral. Specjalista był również organizatorem odbywających się co dwa lata kongresów Art Oral. Nie tylko bierze udział w kursach, lecz także szkoli innych lekarzy dentystów.

Należący do naszego zespołu lek. stom. Sebastian Stępniewski nabywał doświadczenie zawodowe, praktykując w renomowanych placówkach za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował ze swoim przyjacielem i mentorem Johnem Mew. Kolejny członek kadry, lek. dent. Marzena Lachowska, należy do Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Klinika DenticaNova

Filmy DenticaNova