ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka DenticaNova została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"DenticaNova to pierwsza w Polsce holistyczna klinika stomatologiczno-estetyczna. Ideą placówki jest dostarczenie kompleksowej usługi na najwyższym poziomie. Kompleksowość usług polega nie tylko na działaniach stomatologicznych, ale obejmuje również medycynę estetyczną oraz stylizację przeprowadzaną przez ekspertów. Umawiam do tej kliniki do kilku chętnych dziennie. Z ich relacji wynika, że spotkali tam świetnych lekarzy - pełnych profesjonalizmu i fachowej wiedzy. Lekarze w sposób bardzo przystępny ją przekazują, kierując się dokładnością i solidnością. Zabiegi zarówno stomatologiczne, ortodontyczne jak i implantologiczne są przeprowadzane z niezwykłą dbałością. Leczenie jest bez stresu, bez bólu w profesjonalnie wyposażonych gabinetach." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna S.
5.0
Anna S.
Dodano: 20 października 2017
Tytuł:
"Polecam"
wystrój, obsługa, a przede wszystkim profesjonalizm personelu medycznego
Zabieg:
Wypełnienie ubytku światłoutwardzalne (wrzesień 2017)
 
Szczegóły 
Marek
5.0
Marek
Dodano: 29 czerwca 2017
Zabieg:
Implanty zygomatyczne (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Marek
5.0
Marek
Dodano: 26 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja implantologiczna (maj 2017)
 
Szczegóły 
Marek
5.0
Marek
Dodano: 19 maja 2017
Dotyczy:
Konsultacja implantologiczna (maj 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska