ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia DentiCo Stomatologia Recepcja, poczekalnia DentiCo Stomatologia Recepcja, poczekalnia DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Zabieg, operacja DentiCo Stomatologia Aparatura, sprzęt zabiegowy DentiCo Stomatologia Leczenie, terapia DentiCo Stomatologia Kadra DentiCo Stomatologia Leczenie, terapia DentiCo Stomatologia Leczenie, terapia DentiCo Stomatologia Leczenie, terapia DentiCo Stomatologia Recepcja, poczekalnia DentiCo Stomatologia DentiCo Stomatologia - logo

Informacje ogólne o DentiCo Stomatologia

DentiCo to klinika stomatologiczna działająca na gdańskim rynku od ponad 10 lat. Oferuje pacjentom profesjonalne zabiegi stomatologiczne wykonywane przez znakomicie wykwalifikowany zespół, do którego należą lekarze różnych specjalizacji. Wszyscy członkowie kadry nieustannie poszerzają zakres wiedzy i umiejętności, co umożliwia im rozwiązywanie coraz trudniejszych problemów pacjentów. Stosowane przez nich techniki zabiegowe zapewniają długotrwałe efekty – zarówno zdrowotne, jak i estetyczne.

Każdy pacjent ma gwarancję opieki lekarza prowadzącego, który zajmuje się planowaniem i prowadzeniem jego procesu leczenia. W bogatej ofercie DentiCo znajduje się zarówno leczenie zmian próchnicowych, zabiegi z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu, chirurgiczne usuwanie zębów (w tym zębów mądrości), a także wszczepianie implantów. Zajmujemy się również leczeniem parodontozy oraz innych tkanek miękkich, korektą wad zgryzu (ortodoncja) i rehabilitacją stawu skroniowo-żuchwowego.

Dużą wagę przykładamy do diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego. Jest to dla nas niezwykle istotna, integralna część zabiegów stomatologicznych. Schorzenia zębów i przyzębia leczymy kompleksowo, zapewniając pacjentom pomoc w każdym problemie, z jakim zjawią się w naszym gabinecie. Przed postawieniem diagnozy każdy z członków naszego zespołu uważnie analizuje zdjęcie panoramiczne oraz modele gipsowe zamieszczane w kondylatorze bądź artykulatorze. Dzięki temu pacjent może mieć pewność, że diagnoza jest trafna i pełna, a oparty na niej plan leczenia – najlepszy dla danej osoby.

Prace protetyczne tworzymy, współpracując z wysokiej klasy laboratorium protetycznym. Oryginalność wykorzystanych w nich materiałów potwierdza certyfikat jakości, jaki otrzymuje każda z prac.

Zabiegi implantologiczne wykonywane w DentiCo są zaplanowanym w 100% procesem, w którym priorytetem jest zadowolenie pacjenta. Jesteśmy jedną z nielicznych klinik w Trójmieście posiadających wirówkę do osocza bogatopłytkowego. Wykorzystujemy je do przyspieszenia procesu gojenia i szybszej regeneracji rany, zmniejszając dzięki temu dyskomfort pacjenta.

Plany zabiegów opieramy na komputerowej nawigacji, ponadto wykorzystujemy drukowane w technice 3D szablony chirurgiczne. Odtwarzamy zgryz przy uwzględnieniu indywidualnych potrzeb leczonej osoby, z zachowaniem najwyższej estetyki prac protetycznych. Gwarantujemy pacjentom indywidualny dobór łączników do implantów, co znacząco wpływa na efektywność i długoterminowość leczenia.

Stosowany przez nas system implantologiczny to wszczepiane od ponad 30 lat certyfikowane produkty niemieckiej firmy. Są wykonane z czystego tytanu, biokompatybilnego z ludzkim organizmem, dzięki czemu ryzyko odrzucenia wszczepu czy wystąpienia alergii jest ograniczone do minimum. W przypadku odrzutu wszczepu pacjent otrzymuje od nas gwarancję przeprowadzenia ponownej implantacji – oczywiście bezpłatnie.

Każda osoba, która podda się zabiegom implantologicznym w klinice DentiCo, otrzymuje paszport implantologiczny horonowany w ponad 60 krajach. Zapewnia to naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pewność bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

Poza implantologią ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje endodoncja mikroskopowa. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnego mikroskopu mamy lepszy dostęp do pola zabiegowego, widzimy je dużo dokładniej, co umożliwia zlokalizowanie wszystkich – nawet dodatkowych kanałów – i wyeliminowanie bakterii. 20-krotne powiększenie pozwala nam na dostrzeżenie detali, zastosowanie profesjonalnych narzędzi i dokładne oczyszczenie wnętrza zęba, bez ryzyka powstania perforacji czy pozostawienia w kanale złamanego narzędzia. Większa precyzja, jaką zawdzięczamy użyciu mikroskopu, eliminuje możliwość powtórnego zakażenia, które pociągałoby za sobą zabiegi re-endodontyczne i dodatkowe koszty.

Na trójmiejskim rynku wyróżnia nas także podejście do ortodoncji. Dla nas jest nie tylko dziedziną skupiającą się na estetyce i wyglądzie pacjenta, ale przede wszystkim jest metodą leczniczą korygującą wady zgryzu przy uwzględnianiu mięśni oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Od lat z sukcesem stosujemy leczenie przy wykorzystaniu różnych modeli aparatów ortodontycznych (zarówno stałych, jak i ruchomych).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Możemy poszczycić się bogatym wyposażeniem naszych gabinetów. Wśród wykorzystywanych przez nas urządzeń można wymienić, między innymi:

 • SUPER ENDO B&L – zestaw służący do maszynowego opracowana kanałów podczas leczenia zębów pod mikroskopem. Umożliwia również dokładne wypełnienie kanałów przy użyciu ciekłej gutaperki, która bardzo szczelnie wypełnia wszystkie przestrzenie w zębie. Ma to ogromny wpływ na jakość oraz długotrwałość leczenia zęba.
 • Endo Aktywator – urządzenie pomocne podczas pracy pod mikroskopem. Dzięki swoim specjalnym właściwościom aktywuje płyny, którymi czyszczone są kanały w zębie. Jego działanie zwiększa też dokładność czyszczenia zęba, co wpływa na zwiększenie ilości usuniętych bakterii.
 • Endometr – urządzenie wykorzystywane przy leczeniu kanałowym. Ma ogromne znaczenie przy ustalaniu długości kanałów. W precyzyjny sposób pokazuje lekarzowi moment, w którym kończy się kanał w zębie. Daje to pewność, że ząb jest przeleczony w całości do końca swojej struktury.
 • Mikrosilnik endodontyczny X-Smart – urządzenie służące do precyzyjnego poszerzenia i opracowania kanałów w zębie, co przygotowuje go do wypłukania bakterii z kanałów. Szersze opracowanie wpływa także na jakość ich wypełniania, czyli w efekcie na długofalowe efekty leczenia.
 • Mikroskop zabiegowy Carl Zeiss – codzienne narzędzie pracy naszych lekarzy zajmujących się leczeniem zębów pod mikroskopem. Dzięki niemu mamy pewność, że zęby leczone kanałowo są opracowane z zachowaniem najwyższych standardów, jak również efekty leczenia pozostają niezmienione przez długie lata.
 • Fizjodyspenser – używany podczas zabiegów implantologicznych, służy do przygotowania podłoża pod implant. Może być również używany do gwintowania otworów i wkręcania implantów. Urządzenie jest doskonałym wsparciem dla naszego implantologa, zapewniającym maksymalną precyzję podczas zabiegów.
 • Wirówka do osocza – ma szerokie zastosowanie przy leczeniu stomatologicznym, w szczególności w periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Dzięki niej z krwi Pacjenta pozyskujemy osocze, które wykorzystujemy podczas zabiegu w celu lepszej i szybszej regeneracji rany.
 • Łuk twarzowy, artykulator, kondylator – urządzenia używane przy rekonstrukcjach zgryzu. Służą do skopiowania położenia szczęk względem stawów i przeniesienia tego położenia do laboratorium protetycznego. Dzięki ich zastosowaniu osiągamy bardziej precyzyjne prace protetyczne, lepiej dostosowane do zgryzu, a także uwzględniające pracę stawu skroniowo-żuchwowego.
 • Radiowizjografia cyfrowa – aparat do robienia punktowych zdjęć zęba. Urządzenie szczególnie istotne podczas kanałowego leczenia zębów. Zdjęcia wykonane podczas zabiegu pozwalają kontrolować jego przebieg, co wpływa na dokładność, a także jakość leczenia.
 • RRG panoramiczne – posiadamy aparat RTG wykonujący zdjęcia wszystkich zębów jednocześnie. Zdjęcie te wykorzystywane przez naszych lekarzy – szczególnie na pierwszej wizycie – w celu zaplanowania procesu leczenia, a także przy ocenie stanu nie tylko części zębów widocznych w jamie ustnej, ale również części pozostających w kości. Lekarze na podstawie tego zdjęcia diagnozują zmiany w kościach, zaniki kostne, początki parodontozy, jak również torbiele i nowotwory.
 • Laser biostymulacyjny TREATLITE – urządzenie ma szerokie zastosowanie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Łagodzi stany zapalne, uśmierza ból, naprawia uszkodzone tkanki. Dzięki biostymulacji wpływa na szybsze gojenie ran, co wykorzystywane jest w naszym gabinecie szczególnie podczas zabiegów chirurgicznych. Z lasera mogą korzystać również Pacjenci, którzy zgłoszą się do gabinetu z nawracającymi aftami, grzybicą jamy ustnej, likwidacją szczękościsku oraz z neuralgiami.
 • Kamery wewnątrzustne – każde stanowisko pracy w naszych gabinetach wyposażone jest w kamery, które umożliwiają Pacjentowi zwizualizowanie jego problemu. Dzięki obrazom z kamery Pacjent lepiej rozumie problemy stomatologiczne i otrzymuje bardziej zrozumiałe diagnozy. Dzięki kamerze może również zaobserwować efekty pracy lekarzy, jakie zostały uzyskane w jego jamie ustnej.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o komfort pacjentów klinika DentiCo oferuje liczne udogodnienia:

 • Przytulna poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg pacjenci spędzają w przytulnej poczekalni. Znajdują się w niej wygodne, szerokie kanapy oraz gustowne dodatki, a na stoliku przygotowano liczne czasopisma. Wnętrza są urządzone z dużym wyczuciem smaku i utrzymane w stonowanej kolorystyce.
 • Udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych – jesteśmy miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Dzięki dostępnej windzie pacjenci na wózkach i osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się mogą łatwo dostać się do naszego ośrodka mieszczącego się na pierwszym piętrze.
 • Dokumentacja elektroniczna – w klinice korzystamy z elektronicznych kart pacjentów, co znacząco przyspiesza i ułatwia wymianę informacji między lekarzami a recepcją.
 • Leczenie stomatologiczne dzieci – w naszej placówce leczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zespół stomatologów cechuje się bardzo dobrym podejściem do najmłodszych pacjentów, przez co szybko oswajają się z naszym gabinetem. Oferujemy wizyty adaptacyjne, a po każdym zabiegu stomatologicznym dziecko otrzymuje upominek (wybiera go samo).
 • Leczenie na raty oferujemy możliwość rozliczenia usług w systemie ratalnym.
 • Parking – osoby, które przyjechały do nas własnym samochodem, mogą pozostawić go na parkingu mieszczącym się tuż przed placówką.

Osiągnięcia i certyfikaty DentiCo Stomatologia

Wśród licznych atutów wyróżniających naszą placówkę przede wszystkim należy wymienić wykwalifikowaną kadrę stomatologów. Każdy członek zespołu to ambitny specjalista, który nieustannie poszerza swoją wiedzę. Potwierdzeniem tego jest imponująca liczba dyplomów i certyfikatów, zdobytych w trakcie licznych szkoleń i kursów doskonalących. Założycielka DentiCo Stomatologia, lek. dent. Jowita Żebrowska-Zakrzewska, systematycznie uczestniczy w konferencjach i kongresach naukowych, co pozwala jej na bieżąco śledzić najnowsze doniesienia naukowe i wdrażać do oferty kliniki kolejne innowacyjne techniki.

Specjalistka zajęła III miejsce w konkursie na Dentystę Roku 2013 w województwie pomorskim. Do jej licznych osiągnięć należy również zdobycie w 2013 roku zaszczytnego wyróżnienia – otrzymała Laur Pacjenta, będący wyrazem wdzięczności i uznania pacjentów, a jednocześnie pełniący rolę godła jakości uhonorowanej placówki medycznej. Tytuł został przyznany w ramach Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego „Laur Pacjenta”, odbywającego się pod patronatem Krajowego Rejestru Lekarzy Specjalistów oraz Platformy Edukacji Medycznej.

Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia Gabinet DentiCo Stomatologia

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska