DentiCo Stomatologia - cennik

W DentiCo Stomatologia zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń zębów i przyzębia. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie, w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze. W ofercie kliniki znajduje się leczenie zachowawcze oraz zabiegi w obrębie chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie zębów mądrości, przeszczepy kości czy sinus lift (podnoszenie dna zatoki szczękowej).

Zajmujemy się leczeniem stawu skroniowo-żuchwowego, oferując w jego ramach pełną diagnostykę i rehabilitację. Leczymy okluzję. Korygujemy wady zgryzu poprzez profesjonalne leczenie ortodontyczne. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu periodontologii (m.in. leczenie parodontozy).

Nasza klinika kładzie nacisk na to, aby nie usuwać uszkodzonych zębów bez wyraźnej przyczyny. Oferujemy zabiegi endodontyczne pod mikroskopem.

W ramach protetyki zakładamy pacjentom korony i mosty, a także korygujemy nieprawidłowości wyglądu uzębienia dzięki zastosowaniu licówek. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów implantologicznych w oparciu o nawigację komputerową.

W naszej ofercie znajduje się pakiet higienizacyjny, obejmujący oczyszczanie zębów ze znajdującego się na nich złogów kamienia, osadów i przebarwień. Wykonujemy scaling, piaskowanie i fluoryzację oraz polerowanie. Oferujemy również instruktaż higieny jamy ustnej.

Naszą bogatą ofertę zamyka zabieg wybielania zębów.

Czytaj więcej

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik DentiCo Stomatologia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.