ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Placówka DentiCo Stomatologia została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"DentiCo to klinika stomatologiczna działająca na gdańskim rynku od ponad 10 lat. Placówka oferuje leczenie zmian próchnicowych, zabiegi z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu, chirurgiczne usuwanie zębów (w tym zębów mądrości), a także wszczepianie implantów. Zajmuje się również leczeniem parodontozy oraz innych chorób tkanek miękkich, korektą wad zgryzu (ortodoncja) i rehabilitacją stawu skroniowo-żuchwowego. Najczęściej umawiam pacjentów do Pani dr Jowity Żebrowskiej – Zakrzewskiej. Jej pacjenci uważają, że Dentico to najlepszy gabinet w jakim do tej pory się leczyli. Pani Jowita stosuje bardzo kompleksowe podejście w leczeniu, cały plan leczenia opiera się na konsultacjach ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy są na miejscu (np. periodontolog, ortodonta). Jest to bardzo wygodna opcja, pozwalająca na oszczędność czasu. Pani doktor jest bardzo konkretna i rzeczowa, bardzo profesjonalnie tłumaczy i uświadamia wiele aspektów, o których wcześniej żaden stomatolog nie wspomniał. Nie skupia się na jednym zębie ale patrzy na całość. Bardzo duży plus za dobrej jakości sprzęt i za estetykę gabinetu. To świetny lekarz, pełen profesjonalizmu, mający doskonałe podejście do pacjenta." - Ewa K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Emilia
5.0
Emilia
Dodano: 16 listopada 2017
Tytuł:
"Jestem zadowolona z wizyty"
Ceny
Wysoki standard, przyjemna atmosfera, wszyscy bardzo mili i życzliwie nastawieni do pacjenta
Dotyczy:
Konsultacja ortodontyczna (listopad 2017)
Lekarz:
lek. stom. Mateusz Borowy
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska