Dentistica - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Dentistica zapewnia pacjentom pełen pakiet usług stomatologicznych, oszczędzając ich czas. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe zabiegi z zakresu implantologii (nowoczesne implanty renomowanych marek Astra oraz Straumann, korony, mosty oraz protezy na implantach), ortodoncji (wykonujemy szyny ortodontyczne, aparaty metalowe, szafirowe, bezniklowe i in.) oraz stomatologii zachowawczej (nowoczesne wypełnienia kompozytowe, obudowa zębów zniszczonych próchnicą). W naszych gabinetach wykonujemy również zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling ultradźwiękowy, lakowanie, fluorowanie czy piaskowanie zębów.

Pacjentom oferujemy pełen pakiet zabiegów z zakresu protetyki: w naszych gabinetach wykonujemy wkłady koronowo-korzeniowe z włókna szklanego oraz metalu, mosty protetyczne i adhezyjne, a także licówki ceramiczne i kompozytowe. Dodatkowo w naszej klinice pacjenci mogą poddać się zabiegom chirurgii stomatologicznej, takim jak usuwanie zębów, dłutowanie zębów zatrzymanych, hemisekcja czy rekonstrukcja kości. W ofercie kliniki znajduje się także nowoczesne wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających, lampy bądź systemu Beyond.

Co leczymy

W naszej klinice dbamy o to, by zapewnić pacjentom kompleksową obsługę i umożliwić im skuteczne leczenie wszystkich problemów stomatologicznych. W gabinetach kliniki pacjenci wyleczą wady zgryzu, bezzębie, pozbędą się próchnicy oraz uzupełnią ubytki z zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Oferujemy także leczenie chirurgiczne obejmujące m.in. operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego, leczenie recesji dziąsłowych, suchego zębodołu i ubytków kostnych.

W naszych gabinetach leczeniu ortodontycznemu poddajemy dzieci i dorosłych, zapewniamy także kompleksowe leczenie kanałowe z użyciem mikroskopu, a także leczenie ultradźwiękowe kanałów. Leczymy nadwrażliwość zębów, umożliwiamy także naszym pacjentom wykonanie testów diagnostycznych w kierunku raka jamy ustnej oraz pobranie wycinka materiału do badania histopatologicznego. Nasi stomatolodzy oferują leczenie w znieczuleniu oraz sedację wziewną gazem rozweselającym, dzięki czemu zabiegi stomatologiczne są bezbolesne i nie powodują strachu nawet u najmłodszych pacjentów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, faktury dla firm, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Dentistica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska