ocena 4.7 / 5 (6 opinii pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Der-Med Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 6 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

6 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med znajduje się niemal w samym centrum Krakowa. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging oraz modelowania sylwetki. Zgodnie z informacjami, jakimi dzielą się z nami klienci, w placówce podczas konsultacji specjaliści dostosowują zabiegi indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów, dzięki czemu uzyskują świetne efekty. Jednocześnie ceny są całkiem atrakcyjne. Panuje to wspaniała atmosfera, panie na recepcji zawsze służą pomocą, a personel dba, aby pacjenci czuli się komfortowo." - Karolina G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Mz
(Kraków)
4.0
Mz (Kraków)
Dodano: 27 listopada 2017
Tytuł:
"Pełen profesjonalizm"
Szybki czas zabiegu, profesjonalizm, mila obsługa
Zabieg:
Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet (listopad 2017)
Lekarz:
lek. Tomasz Mierzwiński
 
Szczegóły 
Barbara K
5.0
Barbara Kraków
Dodano: 22 października 2017
Tytuł:
"Zabieg liposukcji"
Nie zostałam rzetelnie poinformowana przed zabiegiem, ani w recepcji, ani na wydrukowanej informacji o zabiegu o konieczności dokonania wpłaty całej kwoty za zabieg, a jedynie o zaliczce. Kwotę zabiegu znałam, więc dokonanie przelewu w odpowiednim czasie nie stanowiło problemu. W dniu wyznaczonego terminu zabiegu, kiedy przyjechałam na umówioną godzinę, kiedy czekał już lekarz, zostałam postawiona w niezwykle niekomfortowej sytuacji, kiedy otrzymałam informację w recepcji, że zabieg się nie odbędzie jeśli natychmiast nie dokonam przelewu pozostałej kwoty. Dokonałam oczywiście przelewu przy pomocy telefonu z rwącym się połączeniem internetowym i czekając z lekarzem na informację z recepcji czy przelew już jest widoczny, czy możemy przystępować do zabiegu. Uważam, że takie potraktowanie pacjenta, kiedy wcześniej dzwoniono do mnie kilka razy w związku z zabiegiem i był czas na przekazanie informacji o płatności, za bardzo nieeleganckie i nietaktowne. Dano mi mianowicie odczuć brak zaufania, czy wręcz chęć wyłudzenia czegoś.
Wizyta kwalifikująca u lekarza, zabieg i opieka po zabiegu oraz w trakcie kolejnych wizyt endermologii na bardzo wysokim poziomie.
Zabieg:
Karboksyterapia (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Robert Wilk
 
Szczegóły 
Patryk
5.0
Patryk
Dodano: 28 stycznia 2019
Tytuł:
"Zabieg safer"
Mila profesjonalna obsluga
Zabieg:
Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn (styczeń 2019)
 
Szczegóły 
Roman
4.0
Roman
Dodano: 1 lutego 2019
Tytuł:
"Po zabiegu"
Bylo OK
Zabieg:
Leczenie ginekomastii (styczeń 2019)
Lekarz:
lek. Robert Wilk
 
Szczegóły 
Joanna
(Tychy)
5.0
Joanna (Tychy)
Dodano: 9 października 2018
Tytuł:
"Przeszczep brwi"
Zabieg:
Przeszczep brwi (październik 2018)
 
Szczegóły 
Marta
(Kraków)
5.0
Marta (Kraków)
Dodano: 7 czerwca 2017
Zabieg:
Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska