4,7 / 5   (206 ocen)

Opinie z internetu

Placówka Der-Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 206 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,7

206 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (6 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (40 ocen placówki na Google.pl)
4,7 / 5  (60 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (100 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med znajduje się niemal w samym centrum Krakowa. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging oraz modelowania sylwetki. Zgodnie z informacjami, jakimi dzielą się z nami klienci, w placówce podczas konsultacji specjaliści dostosowują zabiegi indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów, dzięki czemu uzyskują świetne efekty. Jednocześnie ceny są całkiem atrakcyjne. Panuje to wspaniała atmosfera, panie na recepcji zawsze służą pomocą, a personel dba, aby pacjenci czuli się komfortowo."

Karolina G. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Mz
(Kraków)
27 listopada 2017
4,0

Pełen profesjonalizm

4,0 - Mz
Szybki czas zabiegu, profesjonalizm, miła obsługa
Zabieg:  
Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet (listopad 2017)
Lekarz:  
lek. Tomasz Mierzwiński
 
Szczegóły
Barbara K
22 października 2017
5,0

Zabieg liposukcji

5,0 - Barbara K
Nie zostałam rzetelnie poinformowana przed zabiegiem, ani w recepcji, ani na wydrukowanej informacji o zabiegu o konieczności dokonania wpłaty całej kwoty za zabieg, a jedynie o zaliczce. Kwotę zabiegu znałam, więc dokonanie przelewu w odpowiednim czasie nie stanowiło problemu. W dniu wyznaczonego terminu zabiegu, kiedy przyjechałam na umówioną godzinę, kiedy czekał już lekarz, zostałam postawiona w niezwykle niekomfortowej sytuacji, kiedy otrzymałam informację w recepcji, że zabieg się nie odbędzie jeśli natychmiast nie dokonam przelewu pozostałej kwoty. Dokonałam oczywiście przelewu przy pomocy telefonu z rwącym się połączeniem internetowym i czekając z lekarzem na informację z recepcji czy przelew już jest widoczny, czy możemy przystępować do zabiegu. Uważam, że takie potraktowanie pacjenta, kiedy wcześniej dzwoniono do mnie kilka razy w związku z zabiegiem i był czas na przekazanie informacji o płatności, za bardzo nieeleganckie i nietaktowne. Dano mi mianowicie odczuć brak zaufania, czy wręcz chęć wyłudzenia czegoś.
Wizyta kwalifikująca u lekarza, zabieg i opieka po zabiegu oraz w trakcie kolejnych wizyt endermologii na bardzo wysokim poziomie.
Zabieg:  
Karboksyterapia (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Robert Wilk
 
Szczegóły
Patryk
28 stycznia 2019
5,0

Zabieg safer

5,0 - Patryk
Mila profesjonalna obsluga
Zabieg:  
Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn (styczeń 2019)
 
Szczegóły
Roman
1 lutego 2019
4,0

Po zabiegu

4,0 - Roman
Bylo OK
Zabieg:  
Leczenie ginekomastii (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Robert Wilk
 
Szczegóły
Joanna
(Tychy)
9 października 2018
5,0

Przeszczep brwi

5,0 - Joanna
Zabieg:  
Przeszczep brwi (październik 2018)
 
Szczegóły
Marta
(Kraków)
7 czerwca 2017
5,0
5,0 - Marta
Zabieg:  
Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem (czerwiec 2017)
 
Szczegóły