poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w diagnostyce, leczeniu i zabiegach z zakresu: dermatologii, alergologii dorosłych i dzieci, otolaryngologii, dermatochirurgii i dermatologii estetycznej.

Przeprowadzamy precyzyjną  dermatoskopową ocenę znamion. Nowoczesny videodermatoskop umożliwia zapis badania i ocenę zmian zachodzących w czasie. Jest to szczególnie przydatne w przypadku pacjentów z bardzo dużą ilością znamion, lub dzieci, gdy usunięcie znamiona lub przeprowadzenie biopsji jest utrudnione. Jeśli są wskazania wykonujemy również biopsje z oceną histopatologiczną. Przeprowadzamy chirurgiczne leczenie nowotworów skóry i stanów przednowotworowych. Nasi specjaliści stosują sprawdzone i bezpieczne techniki usuwania zmian skórnych (m.in. znamion barwnikowych, kaszaków i włókniaków oraz tłuszczaków i brodawek). Posiadamy możliwość usunięcia zmian skórnych wieloma dostępnymi metodami - za pomocą zabiegów: chirurgicznych, radiochirurgicznych, elektrokoagulacji oraz krioterapii. Wykonujemy na miejscu badania mykologiczne w kierunku grzybicy i nużeńca. Pacjentom z łuszczycą oferujemy leczenie  fototerapią UVB. W naszym Centrum przeprowadzane są zabiegi redukcji zmian naczyniowych oraz żylaków – laserowo, za pomocą skleroterapii lub chirurgicznego usunięcia chorobowo zmienionego odcinka żyły.

W ramach usług podologicznych usuwamy odciski, modzele oraz leczymy wrastające paznokcie klamrą metalową 3TO.

Specjalizujemy się w ocenie i leczeniu schorzeń oraz objawów alergicznych u dorosłych i dzieci. Przeprowadzamy testy alergiczne (typu prick i płatkowe), badanie wydolności oddechowej (spirometria), immunoterapię swoistą (odczulanie).

W zakresie naszych usług laryngologicznych znajduje się diagnostyka oraz leczenie chorób uszu, nosa, zatok i gardła. Dzięki nowoczesnemu endoskopowi przystosowanemu również do badania dzieci mamy możliwość dokładnej oceny trzeciego migdałka, a także wykonania dokładnego badania trudno dostępnych okolic gardła, nosa, uszu. Wykorzystując metodę radiochirurgii, leczymy chrapanie, bezdechy i nieżyty nosa. Wykonujemy  także w radiochirurgiczną kryptolizę migdałków.

Oferujemy szeroki zakres zabiegów dermatologii estetycznej, w tym usuwanie zmarszczek botoksem oraz wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego. Nasi lekarze stosują nowoczesne techniki odmładzania, wolumetrii, korekty rysów twarzy, poprawy owalu, stosując sprawdzone, różnego typu wypełniacze lub nici. Pacjenci mogą nie tylko poprawić wygląd  usuwając zmarszczki, czy korygując kształt ust, ale również zadbać o jakość skóry poprzez np. indywidualnie dobrany peeling medyczny, mezoterapię igłową i ultradźwiękową,   mikrodermabrazję korundową, lub wykonując termo lifting Pelleve. Dla pacjentów z problemami dotyczącymi włosów proponujemy specjalistyczną mezoterapię na skórę głowy, a także możliwość przeprowadzenia transplantacji włosów przy współpracy z firmą Medical Hair. W naszej ofercie znajdują się także wybrane  zabiegi chirurgii plastycznej np. korekcja powiek. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Derm-Al jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska