ocena 4.5 / 5 (21 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Gabinet Derm-Estetyka Derm-Estetyka - logop

Informacje ogólne o Derm-Estetyka

Gdyński gabinet Derm-Estetyka specjalizuje się w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej oraz trychologii. W ramach chirurgii plastycznej oferujemy szereg zabiegów okolic twarzy, w tym plastykę powiek górnych, mini-lifting czy zabieg likwidujący „worki” pod oczami. Zajmujemy się również korekcją odstających uszu. W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzą zabiegi usuwania zmian skórnych o różnej etiologii, kaszaków, tłuszczaków etc. Przeprowadzamy operacje liposukcji – m.in. okolic ud, talii, podbródka czy kolan. Wykonujemy także lipofilling (przeszczep tkanki tłuszczowej).

W ramach medycyny estetycznej oferujemy Państwu redukcję zmarszczek mimicznych przy zastosowaniu preparatów na bazie toksyny botulinowej typu A (Botox, Azzalure, Vistabel). Zajmujemy się niwelowaniem bruzd, opadających policzków oraz utraty owalu twarzy, wykorzystując przy tym preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Posługujemy się nimi również przy zabiegach powiększania i modelowania ust. W naszym gabinecie znajdą pomoc osoby z problemem cieni pod oczami, a także pacjenci pragnący poddać się rewitalizacji skóry (oferujemy zabiegi z osoczem bogatopłytkowym oraz kwasem hialuronowym). Osocze bogatopłytkowe stosujemy ponadto w leczeniu łysienia. Zajmujemy się także leczeniem nadpotliwości.

W zakres usług z dziedziny trychologii wchodzi diagnostyka schorzeń skóry głowy i włosów. Zajmujemy się leczeniem nadmiernego wypadania włosów, łysienia, oferujemy również leczenie łojotoku oraz łupieżu. Przeprowadzamy badanie skóry przy użyciu kamery trychologicznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

W gabinecie Derm-Estetyka możecie Państwo liczyć na kompleksową opiekę medyczną oraz wykreować swój wizerunek pod okiem profesjonalistów. Organizujemy akcje promocyjne na niektóre zabiegi – Happy Days w piątki i soboty. Nasi pacjenci mogą skorzystać z parkingów zlokalizowanych na tyłach Centrum Kultury i Rozrywki Gemini oraz w strefie parkowania przy ulicach Waszyngtona i Hryniewieckiego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska