poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia DERMA PULS Recepcja, poczekalnia DERMA PULS Recepcja, poczekalnia DERMA PULS Wygląd zewnętrzny DERMA PULS Klinika DERMA PULS

Informacje ogólne o DERMA PULS

Kaniowscy Dermapuls Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej to profesjonalny gabinet lekarski obecny na rynku medycznym od 20 lat. Od samego początku działalności jego głównym celem była szeroko rozumiana terapia schorzeń skórnych. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja pacjenta z przeprowadzonego leczenia. Każda odwiedzająca nas osoba jest traktowana indywidualnie i ma gwarancję kompleksowej opieki wykwalifikowanego zespołu. Skuteczność naszej terapii jest rezultatem współpracy specjalistów różnych dziedzin medycyny – w tym dermatologów-wenerologów, specjalistów z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, a także ginekologii, psychiatrii i dietetyki. Centrum specjalizuje się w terapiach łączonych.

W ramach medycyny estetycznej oferujemy pacjentom szereg nieinwazyjnych metod usuwania oznak starzenia. Wśród nich można wymienić lifting powiek Thermage, lifting brwi Ulthera oraz nowatorski zabieg liftingujący powieki i okolice oka – Plasma IQ. Poprawiamy jędrność i elastyczność skóry z użyciem specjalnych nici liftingujących. Stosujemy preparaty na bazie toksyny botulinowej w celu redukcji zmarszczek mimicznych oraz wypełniacze, dzięki którym usuwamy zmarszczki i cienie pod oczami, spłycamy tzw. dolinę łez, a także modelujemy i powiększamy usta. Odmładzamy i zagęszczamy skórę, wykorzystując metody takie jak mezoterapia, karboksyterapia czy zabieg Mezopen. Stosujemy terapię światłem LED (przyśpiesza proces gojenia), oferujemy pacjentom również peelingi.

Przeprowadzamy szeroką gamę zabiegów laserowych. Wykorzystujemy je do likwidacji przebarwień i plam posłonecznych na twarzy i dekolcie, starczych plam na dłoni (Cutera, laser CO2, Golden Touch Smartxide), a także do odmładzania i regeneracji skóry (laser frakcyjny CO2, Cutera). Skuteczny w tego rodzaju zabiegach jest również laser Mosaic, stosowany ponadto do leczenia cellulitu i rozstępów oraz do korekty blizn potrądzikowych, pourazowych i pooperacyjnych. Leczymy zmiany naczyniowe wszelkiego rodzaju (Cutera). Wykonujemy depilację laserową (Vectus). Nowością w ofercie centrum jest laseroterapia z użyciem lasera Discovery Pico, sprawdzającego się w zabiegach odmładzających, usuwaniu rozstępów i leczeniu blizn potrądzikowych. Jego technologia pozwala na usuwanie zmian barwnikowych, plam posłonecznych i przebarwień oraz redukcję melasmy. Discovery Pico jest wykorzystywany do usuwania tatuażu (w tym różnokolorowego) i makijażu permanentnego. Dzięki końcówce frakcyjnej można przy jego pomocy poprawiać strukturę skóry.

Usuwamy przebarwienia o różnej etiologii i lokalizacji, stosując terapię z użyciem preparatów Cosmelan i Dermamelan. Stosujemy też preparat przeciwstarzeniowy Amelan. Pomagamy osobom borykającym się z łysieniem (m.in. mezoterapia, peptydowa terapia DR CYJ Hair Filler). Likwidujemy rozstępy i cellulit, modelujemy sylwetkę, usuwając depozyty zbędnej tkanki tłuszczowej. Do stosowanych w tym celu metod należy m.in. Accent Prime™, procedura jednocześnie redukująca tłuszcz i ujędrniająca skórę. Proponujemy Państwu również endermologię – drenaż limfatyczny będący jednym z ulubionych zabiegów naszych pacjentek. Skutecznie modeluje ciało i niweluje cellulit. Przeprowadzamy zabiegi Ultraformer III, polegające na nieinwazyjnym konturowaniu i liftingu twarzy oraz ciała przy użyciu energii ultradźwięków.

Możemy się poszczycić szeroką paletą metod regeneracji i rewitalizacji skóry. Wykonujemy ulubiony zabieg gwiazd – infuzję tlenową, doskonałą przed każdym wyjściem. Proponujemy Państwu odnowę na poziomie komórkowym, terapię komórkami macierzystymi CGF. Wykonujemy tzw. wampirzy lifting, bazujący na biokompatybilnym materiale (z krwi pacjenta). Zabieg z osoczem bogatopłytkowym (Regeneris), nazywanym „eliksirem młodości”, w naturalny sposób stymuluje procesy odnowy tkanki. W naszym centrum mogą Państwo bezpiecznie, bezinwazyjnie i bezboleśnie zregenerować skórę bez użycia igieł (biorewitalizacja PRX T33). Przynosimy ulgę osobom ze zmęczoną, pozbawioną napięcia i blasku skórą, wykonując krioterapię (Cryolift). Zabieg poprawia mikrokrążenie w skórze i dotlenia komórki, może być stosowany na twarzy i ciele. W celu poprawy ukrwienia skóry oraz usunięcia zrogowaciałego naskórka przeprowadzamy mikrodermabrazję, po której zalecamy głębokie nawilżenie skóry.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje dermatologia ogólna i dermatochirurgia. Przeprowadzamy diagnostykę i leczenie schorzeń typu bakteryjne i wirusowe choroby skóry, grzybice i alergie skórne. Leczymy schorzenia paznokci i włosów (włącznie z wszystkimi rodzajami łysienia). Pomagamy osobom z nadpotliwością, zmianami naczyniowymi, liszajami i bielactwem. Prowadzimy diagnostykę i leczenie łagodnych oraz złośliwych nowotworów skóry.

Naszą specjalnością jest leczenie wszelkiego rodzaju blizn, od potrądzikowych po pooparzeniowe, keloidy i bliznowce. Oferujemy pacjentom autorskie programy leczenia i usuwania blizn oraz nowoczesną terapię oparzeń i ran (włącznie z łóżkiem LED, terapią osoczem Regeneris i karboksyterapią). W zakres świadczonych w centrum usług wchodzi również psychodermatologia i dietetyka.

Do naszej oferty dołączyła ginekologia estetyczna, w ramach której pomagamy kobietom przywrócić funkcjonalność i estetykę miejsc intymnych. Korygujemy przerost warg sromowych, przeprowadzając plastykę warg sromowych (labioplastyka). Rewitalizujemy i regenerujemy miejsca intymne (Desirial). Wykonujemy zabieg z nićmi liftingującymi Vaginal Narrower, zmniejszając wejście do pochwy i odmładzając okolice intymne. Zajmujemy się ginekologią funkcjonalną, przeprowadzamy zabiegi dedykowane kobietom po porodzie (rehabilitacja Mona Lisa Touch™) i likwidujemy skutki menopauzy. Przeprowadzamy zabiegi u pacjentek z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz problemem suchości i wiotkości pochwy. Wykorzystywany w centrum laser Mona Lisa Touch™ to system zaprojektowany specjalnie do zabiegów ginekologii estetycznej. Procedury wykonywane z jego użyciem przywracają nawilżenie i napięcie pochwy, umożliwiają jej laserowe obkurczenie i odbudowę błony śluzowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Centrum Dermapuls stosowane są najbardziej bezpieczne i sprawdzone metody o wysokim poziomie skuteczności. Podążamy za najnowszą wiedzą medyczną, poszukując efektywnych rozwiązań. Sukcesywnie nabywamy kolejne specjalistyczne urządzenia, dzięki którym poszerzamy ofertę o zabiegi cechujące się minimalną inwazyjnością. Wśród licznych zaawansowanych technologicznie sprzętów, jakimi dysponujemy, można wymienić szereg systemów laserowych, w tym m.in.:

 • Discovery Pico – laser medyczny wyposażony w neodymowo-yagowe (Nd:YAG) źródło światła o podwójnej długości fali (532 i 1064 nm). Opiera się na ultrakrótkich impulsach o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, dzięki czemu jest najmocniejszym w swojej klasie systemem do usuwania tatuaży (o każdym kolorze), rozstępów i przebarwień. Dodatkowa końcówka frakcyjna umożliwia przeprowadzanie zabiegów poprawiających konstrukcję skóry (rewitalizację, odmładzanie). Zastosowanie technologii Quanta Pico-Boost pozwala na pracę w trybie pikosekundowym. Laser pracuje również w trybie Q-Switch i Photo-thermal.

 • Golden Touch™ Smartxide – system laserowy wykorzystujący zjawisko fototermolizy. Jego technologia stanowi połączenie pracy lasera (niwelowanie efektów starzenia, likwidacja zmarszczek) z działaniem fali radiowej (lifting, ujędrnienie skóry), dzięki czemu uzyskuje się efekt kompleksowej odbudowy skóry. Zabiegi z użyciem systemu poprawiają elastyczność, jędrność i koloryt skóry, przywracając jej młody wygląd.

 • Cutera Excel V – laser naczyniowy wykorzystywany w leczeniu szerokiej gamy schorzeń (od rozproszonego rumienia, teleangiektazji przez żylaki kończyn dolnych). Posiada certyfikat CDA. „Złoty standard” w leczeniu różnego rodzaju naczyniaków, może być stosowany również w celu likwidacji brodawek wirusowych i plam pigmentacyjnych.

 • Mosaic – nieablacyjny laser frakcyjny przeznaczony do zagęszczania skóry. Posiada specjalną końcówkę bezpiecznie penetrującą powierzchnię skóry poprzez emisję mini wiązek laserowych w szybkim tempie. Powstałe mikro urazy stymulują przyspieszony proces odbudowy.

 • Vectus™ – laser diodowy usuwający zbędne owłosienie (również włosy blond i rude). Posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny (Skintel™), dobierający optymalne parametry zabiegu po określeniu poziomu barwnika w skórze pacjenta. Skintel™ eliminuje ryzyko poparzeń i przebarwień. System jest wyposażony w większą głowicę do epilacji ciała, umożliwiającą szybkie i sprawne przeprowadzenie zabiegu. Natomiast mniejsza głowica służy do precyzyjnej epilacji nawet na najmniejszych obszarach ciała i twarzy.

 • Laser frakcyjny CO2 – system do intensywnej stymulacji syntezy kolagenu. Jego praca polega na tworzeniu na skórze mikro urazów, wokół których pozostają obszary zdrowej, nietkniętej tkanki. Rezultatem laseroterapii jest odnowa włókien kolagenowych, całkowita i trwała regeneracja skóry. Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 można wykonywać na każdym obszarze skóry, na którym występują zmarszczki, rozstępy i blizny, przebarwienia etc.

 • Ultraformer III – urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej (High Intensity Focused Ultrasound, HIFU). W trakcie zabiegu z użyciem aparatu wybrane partie skóry ulegają podgrzaniu, co w następstwie powoduje obkurczanie tkanki. Ponadto mikro urazy powstałe w wyniku działania Ultraformer III stymulują komórki do rozpoczęcia procesu intensywnej regeneracji i odbudowy nowych włókien kolagenowych. Zabieg umożliwia lifting i odmłodzenie niemal każdej okolicy ciała, włącznie z obszarami problematycznymi typu ramiona, wewnętrzna strona ud czy obszar nad kolanami. Prócz ujędrnienia skóry rezultatem terapii jest wymodelowanie i wysmuklenie miejsca poddawanego działaniu urządzenia.

 • Ulthera – amerykański system do nieinwazyjnego liftingu, z technologią umożliwiającą łączenie obrazowania ultradźwiękowego ze skoncentrowaną energią ultradźwięków. Posiada certyfikat FDA „de novo”, European Certificate of Conformance (CE Mark) oraz certyfikat Health Canada.

 • Cellu M6 Endermolab® – aparatura do zabiegu endermologii. Przy jej użyciu można przeprowadzać procedury modelujące na ciało Lipomassage™ oraz zabiegi Endermolift™ na twarz, szyję i dekolt oraz biust. Urządzenie pracuje na wielu płaszczyznach – umożliwia ujędrnienie skóry, wymodelowanie ciała, zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu w trakcie jednej wizyty w gabinecie.

 • Attiva – urządzenie do liftingu skóry, bazujące na energii fal radiowych (radiofrekwencja). Jego technologia wykorzystuje właściwości ciepła do pobudzenia naturalnych procesów odnowy włókien kolagenowych. Aparat umożliwia wykonywanie dwóch typów procedur – liftingu wewnątrzskórnego (endodermalnego) oraz liftingu zewnętrznego.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych – nasze centrum jest przyjazne osobom niepełnosprawnym

 • Parking – placówka posiada własny parking na około 20 miejsc.

Osiągnięcia i certyfikaty DERMA PULS

Cieszymy się dobrą opinią oraz zaufaniem pacjentów już od 20 lat. Przez ten czas znacząco się rozwinęliśmy, kierowani nieustającą chęcią doskonalenia się i poszerzania wiedzy. Dziś nasze centrum to nowoczesna, świetnie wyposażona placówka medyczna, w której pracuje zespół złożonych z pasjonatów swojej pracy. To uznani szkoleniowcy, dzielący się z innymi swoim doświadczeniem i systematycznie zdobywający własne.