4,5 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Leczenie zaburzeń odżywiania

Fizykoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik DERMA PULS Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w DERMA PULS Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej

Specjalizujemy się w leczeniu chorób skóry (w tym trądziku zwykłego, różowatego, blizn potrądzikowych), zajmujemy się dermatologią ogólną i dermatochirurgią. Terapię poprzedzamy dokładną diagnostyką – diagnoza stawiana przez specjalistę dermatologa. Kierując się chęcią uzyskania jak najlepszych rezultatów leczenia, w trudniejszych przypadkach konsultujemy się z innymi specjalistami. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń typu bakteryjne i wirusowe choroby skóry, grzybice czy alergie skórne. Leczymy schorzenia paznokci i włosów (włącznie z wszystkimi rodzajami łysienia). Pomagamy osobom z nadpotliwością, zmianami naczyniowymi, liszajami i bielactwem. Prowadzimy diagnostykę i leczenie łagodnych i złośliwych nowotworów skóry. W zakres świadczonych w centrum usług wchodzi również psychodermatologia oraz dietetyka.

W ramach medycyny estetycznej oferujemy pacjentom bogatą gamę zabiegów odmładzających i regenerujących skórę. Dobieramy dla każdej osoby najlepszą metodę terapii, z uwzględnieniem jej oczekiwań i potrzeb.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje ginekologia estetyczna, dzięki której przywracamy pewność siebie kobietom w każdym wieku. Przeprowadzamy zabiegi korekty miejsc intymnych, leczymy nadmierną suchość pochwy i pomagamy kobietom dotkniętym problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Przywracamy estetykę i funkcjonalność miejsc intymnych.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w poniższym cenniku: