Dermedica - Centrum Dermatologii

poniedziałek
9:00 - 19:30
wtorek
9:00 - 19:30
środa
9:00 - 19:30
czwartek
9:00 - 19:30
piątek
9:00 - 19:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Klinika Dermedica - Centrum Dermatologii Klinika Dermedica - Centrum Dermatologii Klinika Dermedica - Centrum Dermatologii Klinika Dermedica - Centrum Dermatologii

Informacje ogólne o Dermedica – Centrum Dermatologii

Centrum Dermatologii Dermedica przeprowadza kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób skóry. Mamy 20 doświadczenie, z naszych usług korzysta sukcesywnie powiększające się grono pacjentów, co stanowi dla nas potwierdzenie zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy ofertę o świadczenia z zakresu dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, wenerologii i laseroterapii. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu zabiegowego.

Bogate doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne pozwala nam postawić trafną diagnozę i zaproponować skuteczne leczenie w przypadku ostrych i przewlekłych schorzeń dermatologicznych i wenerologicznych, między innymi, łuszczycy, bielactwa, atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, trądziku zwyczajnego i różowatego oraz zmian wypryskowych (egzema). Leczymy także schorzenia o podłożu bakteryjnym (liszajce, czyraki), wirusowym (opryszczka, półpasiec) i grzybiczym.

Mamy doświadczenie w leczeniu chorób nowotworowych (rogowacenie posłoneczne, rak skóry, czerniak). Świadczymy również usługi w zakresie leczenia kiły, rzeżączki, kłykcin kończystych (HPV) czy mięczaka zakaźnego. W przypadku kiły po wykonanej diagnostyce pacjenci są kierowani do wenerologicznych poradni przyszpitalnych. W przypadku kłykcin kończystych leczymy głównie mężczyzn.

Zajmujemy się także leczeniem zmian skórnych przednowotworowych i nowotworowych.

W ramach dermatochirurgii zajmujemy się chirurgicznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zmian skórnych. Do gabinetu zgłaszają się pacjenci ze znamionami barwnikowymi, tłuszczakami, brodawkami, kaszakami, włókniakami i innymi zmianami. Leczymy chirurgicznie nowotwory skóry, najczęściej raka podstawnokomórkowego, raka kolczystokomórkowego i czerniaka. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, w taki sposób, aby blizna pozostała po leczeniu była niewielka i mało widoczna. Po wycięciu zmiany są badane histologicznie. 

W leczeniu chorób dermatologicznych stosujemy szereg technik, takich jak fototerapia, krioterapia czy elektrokoagulacja.
Zakres naszych usług obejmuje także konsultacje w zakresie alergologii dermatologicznej. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem alergii skórnych. Wykonujemy testy alergiczne kontaktowe.

Oferujemy diagnostykę i leczenie wypadania włosów. Poza tradycyjnym leczeniem dermatologicznym proponujemy pacjentom zabiegi na skórę owłosioną głowy z użyciem osocza bogatopłytkowego, karboksyterapię oraz mezoterapię koktajlową.

Do naszej oferty należy również leczenie łuszczycy światłem (fototerapia). Posiadamy lampy PUVA oraz UVB-311. Naświetlania to bardzo skuteczna forma leczenia łuszczycy.

Wykonujemy także niektóre zabiegi z dziedziny dermatologii estetycznej, takie jak wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego, iniekcje toksyny botulinowej, mezoterapia koktajlowa twarzy, szyi i dekoltu, zabiegi z użyciem autologicznego osocza bogatopłytkowego, a także zabiegi Dermapen.

Ponadto zapraszamy pacjentów na peelingi kwasami: migdałowym, pirogronowym, TCA oraz peelingi retinolowe.

Dysponujemy także sprzętem do laserowego usuwania naczyń oraz trwałej depilacji laserowej.
Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy najnowszej generacji sprzętem medycznym przeznaczonym do wykonywania zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

  • CDT Evolution – urządzenie do zabiegów karboksyterapii plus m.in. do poprawiania jędrności skóry oraz leczenia wypadania włosów i łysienia,

  • Dermapen – niewielkie urządzenie do mikronakłuwania skóry,

  • Vasculight Elite – wysokiej klasy laser firmy Lumenis. Jego wyjątkowość polega na połączeniu technologii IPL z laserem neodymowo-yagowym. System znajduje zastosowanie w usuwaniu zmian barwnikowych, zamykaniu naczyń krwionośnych i depilacji laserowej,

  • Kabiny do naświetlań UVB i PUVa firmy Waldmann,
  • Lancetrony Sutron i Emed ES120,
  • Aparaty do krioterapii Kriopol K,
  • Aparat do mezoterapii DNH-4.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Krótki czas oczekiwania na wizytę – zapewniamy pacjentom szybki dostęp do lekarza specjalisty.
  • Wiedza poparta 20-letnim doświadczeniem – funkcjonujemy na rynku od wielu lat, stale systematyzując naszą wiedzę.
  • Serdeczna atmosfera – leczenie w Dermedica przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska