Dermedica - Centrum Dermatologii - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:30
wtorek
9:00 - 19:30
środa
9:00 - 19:30
czwartek
9:00 - 19:30
piątek
9:00 - 19:30
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Dermatologii Dermedica świadczy kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i wenerologii. Oferta obejmuje pełne leczenie dermatologiczne, od diagnostyki, przez leczenie zachowawcze, po zabiegi chirurgiczne. Jeśli to możliwe, proponujemy pacjentom małoinwazyjne leczenie, które nie wiąże się z długim okresem rekonwalescencji.

Dodatkowo wprowadziliśmy do oferty świadczenia z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy oznaki starzenia się skóry i podpowiadamy, co robić, aby zachować młody wygląd przez długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Prezentowany cennik Dermedica - Centrum Dermatologii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska