Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia

poniedziałek
12:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 17:00
środa
12:00 - 19:00
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Otoczenie Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Recepcja, poczekalnia Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Sprzęt medyczny Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Recepcja, poczekalnia Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Otoczenie Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Pokój, sala dla pacjentów Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet zabiegowy Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Pokój, sala dla pacjentów Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Otoczenie Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia Gabinet Dermedica - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia

Dermedica – Dermatologia Lecznicza i Estetyczna Laseroterapia – informacje ogólne

Specjalizujemy się w kompleksowym leczeniu chorób skóry. Przeprowadzamy rzetelną, precyzyjną diagnostykę celem dobrania najlepszej metody terapii, z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb każdego pacjenta. Dysponujemy bogatym wyposażeniem, w tym licznymi systemami laserowymi, dzięki którym możemy wykonywać zabiegi takie jak zamykanie naczynek, usuwanie rumienia, pajączków naczyniowych (tzw. teleangiektazji) czy naczyniaków rubinowych. Przy pomocy laserów likwidujemy rozstępy i blizny oraz ujędrniamy skórę, usuwamy przebarwienia i zbędne owłosienie. Posiadamy nowoczesny laser depilacyjny Vectus Palomar, który umożliwia wykonanie depilacji w sposób szybki i bezpieczny.

W ramach dermatologii leczniczej zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń skórnych u pacjentów dorosłych oraz dzieci. Pomagamy osobom dotkniętym problemem trądziku (pospolitego, różowatego), łojotokowego zapalenia skóry i grzybic. Leczymy alergiczne choroby skóry oraz schorzenia włosów i paznokci. Dokonujemy dermatoskopowej oceny znamion. Usuwamy włókniaki oraz brodawki (łojotokowe, wirusowe). Wykonujemy biopsje diagnostyczne z badaniem histopatologicznym skóry.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje dermatologia estetyczna. Zachęcamy do odwiedzenia naszego gabinetu osoby pragnące odmłodzić swój wygląd, przywrócić skórze prawidłowe napięcie czy pozbyć się niedoskonałości (np. przebarwień). W codziennej pracy wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej w celu likwidacji zmarszczek. Kwas hialuronowy stosujemy też do modelowania konturów twarzy, korekty kształtu nosa czy brody, jak również do powiększania ust, z kolei toksynę – w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Pacjentom wymagającym głębokiej rewitalizacji i nawilżenia skóry proponujemy zabieg z wykorzystaniem preparatów Restylane Skinboosters ze stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Wykonujemy zabiegi z użyciem nici liftingujących PDO (Princess Lift) oraz mezoterapię, czyli procedurę polegającą na serii iniekcji specjalnie dobranych preparatów (tzw. koktajli). W zależności od potrzeb skóry danego pacjenta wykorzystujemy preparaty do redukcji cellulitu lub rozstępów. Mezoterapia igłowa sprawdza się także w terapii hamującej nadmierne wypadanie włosów, w leczeniu rozstępów.

Kolejną naszą propozycją jest biorewitalizacja skóry, pobudzająca ją do odnowy i cofająca objawy starzenia. Uzyskujemy satysfakcjonujące rezultaty poprzez zastosowanie mikrodermabrazji, mezoterapii, indywidualnie dobieranych peelingów chemicznych, jak również dzięki zabiegowi fotoodmładzania, liftingu laserowego wykonanego frakcyjnym laserem CO2. Przy pomocy lasera usuwamy także przebarwienia skórne (Dye VL).

Osobom zainteresowanym skutecznymi, ale naturalnymi metodami oferujemy tzw. wampirzy lifting – zabieg Regeneris. To procedura bazująca na osoczu bogatopłytkowym pozyskanym z krwi własnej pacjenta, autologicznym preparacie bezpiecznym również dla alergików (brak ryzyka alergii). Osocze zawierające komórki i czynniki wzrostu wprowadza się do skóry metodą iniekcji. Regeneris stymuluje skórę do naturalnej regeneracji, dając długotrwałe rezultaty.

W celu likwidacji rozstępów, jak również w leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych przeprowadzamy terapię kolagenową Linerase.

Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Usuwamy zmiany skórne z użyciem lasera CO2 oraz chirurgicznie. Przeprowadzamy badanie dermatoskopowe znamion.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Laser Emerge – laser frakcyjny nieablacyjny, przeznaczony m.in. do zabiegów przywracających skórze utraconą jędrność i elastyczność. Posiada certyfikat FDA na usuwanie tzw. kurzych łapek. Sprawdza się również w redukcji zmarszczek na policzkach, szyi i dekolcie oraz grzbietach rąk. W trakcie zabiegów z jego użyciem nie dochodzi do naruszenia ciągłości naskórka, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest zminimalizowany (pacjent nie musi brać urlopu).

 • Laser frakcyjny CO2 – laser frakcyjny wykorzystywany m.in. w odmładzaniu skóry, likwidacji zmarszczek i wiotkości skóry, usuwaniu rozstępów, przebarwień i blizn (potrądzikowych, pourazowych, pooparzeniowych, po zabiegach). Efektywny także w niwelowaniu uszkodzeń posłonecznych, zmian pigmentowych czy melazm.

 • Alma Harmony Dye VL i ND:Yag – platforma laserowa kompatybilna z różnymi głowicami. Głowica Dye VL jest stosowana do likwidacji rumienia oraz drobnych naczynek na twarzy. Jest wyposażona w silny system chłodzenia, łagodzący dyskomfort w trakcie zamykania naczyń oraz zmniejszający dolegliwości pozabiegowe. Z kolei ND:Yag wykorzystuje się przy większych naczyniach (np. naczyniakach rubinowych, naczynkach przy nosie, naczyniach na kończynach dolnych). Jest wyposażony w silnie chłodzącą końcówkę, zwiększającą komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

 • Vectus Palomar – laser stosowany do likwidacji zbędnego owłosienia. Jest wyposażony w  unikalny system chłodzenia oraz czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel), zapewniający bezpieczeństwo depilacji. Zabieg wykonywany z jego użyciem jest szybki, dzięki dużej końcówce możliwe jest usunięcie owłosienia z niektórych obszarów ciała (np. pach) w kilka minut.

 • Laser CO2 – laser chirurgiczny wykorzystywany do usuwania włókniaków, brodawek oraz znamion. Cechuje się wszechstronnością zastosowania (chirurgia, stomatologia, laryngologia, ginekologia, dermatologia), a jego technologia umożliwia minimalizację krwawienia w trakcie zabiegu – wywołanie koagulacji.

 • Dermatoskop – do oceny zmian skórnych.
 • Cryo-cooler – chłodzi skórę bezpośrednio przed, w trakcie i po zabiegu, minimalizując dyskomfort związany np. z depilacją laserową.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Wiedza i doświadczenie

 • Kompleksowa oferta

 • Przytulna poczekalnia z TV

 • Bony upominkowe

 • Eleganckie wnętrza – nowoczesne gabinety i kameralne poczekalnie pozwalają się odprężyć i zrelaksować w trakcie oczekiwania na wizytę;
 • Pokój relaksacyjny – oddzielna luksusowa poczekalnia dla osób czekających na zabieg ze znieczuleniem miejscowym kremem oraz do odpoczynku po zabiegu;
 • Indywidualne podejście – oferujemy indywidualnie dopasowaną do Pacjenta terapię w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów;
 • Chłodzenie podczas zabiegów laserowych – dla komfortu Pacjentów chłodzimy skórę nawiewem zimnego powietrza za pomocą chłodziarki CRYO cooler;
 • Gwarancja jakości – każdy zabieg jest poprzedzony dokładnym badaniem lekarskim i oceną przeciwwskazań, a konsultacja, znieczulenie i wizyty kontrolne są wliczone w cenę zabiegu;
 • Liczne oferty specjalne – Pacjenci Centrum mogą korzystać z licznych promocji i zniżek na zabiegi, a także z cyklicznie organizowanych bezpłatnych konsultacji, np. w ramach kampanii Euromelanoma;
 • Dla Pacjenta zagranicznego – właścicielka placówki dr n. med. Grażyna Wolnik-Trzeciak porozumiewa się w języku angielskim i niemieckim.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska