poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Dermedica Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dermedica Wygląd zewnętrzny Dermedica Recepcja, poczekalnia Dermedica Gabinet zabiegowy Dermedica Recepcja, poczekalnia Dermedica Gabinet zabiegowy Dermedica Zabieg depilacji laserowej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Dermedica Zabieg depilacji laserowej Dermedica Białystok - logo

Informacje ogólne o Dermedica

Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej, Laseroterapii, Profesjonalnej Kosmetyki Twarzy i Ciała Dermedica jest nowoczesną placówką medyczną, zlokalizowaną w centrum Białegostoku. Naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej (m.in. nieniwazyjny lifting Ulthera, wypełnianie zmarszczek, mezoterapia igłowa i modelowanie ust) i laseroterapii (depilacja laserowa, laserowe usuwanie przebarwień i zmian naczyniowych, resurfacing), nowoczesne zabiegi na twarz i ciało z zastosowaniem wysokiej klasy urządzeń, a także zabiegi pielęgnacyjne. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a nasze Centrum otrzymało rekomendacje Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Pacjentom oferujemy również konsultacje i leczenie współpracujących z nami specjalistów z różnych dziedzin medycyny, takich jak okulistyka, laryngologia, neurologia, reumatologia, chirurgia ogólna i naczyniowa oraz anestezjologia.

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić dostęp do nowoczesnych, minimalnie inwazyjnych, a przy tym skutecznych i bezbolesnych zabiegów, wykonywanych przy pomocy wysokiej klasy specjalistycznego sprzętu. Naszą placówkę wyposażyliśmy w zaawansowane technologicznie urządzenia medyczne, w tym aparat do nieinwazyjnego liftingu Ulthera, urządzenie do niechirurgicznej redukcji tkanki tłuszczowej VelaShape i wysokiej klasy laser diodowy Light Sheer Duet z systemem chłodzenia, zapewniającym całkowity komfort zabiegu. Posiadamy także laser Fraxel re:store do korekcji blizn, rozstępów, zmarszczek i przebarwień. Efektywne wykorzystanie urządzeń oraz najlepsze efekty zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół dermatologów i kosmetologów, specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i bogatą wiedzą. Pracujący w Centrum Dermedica specjaliści systematycznie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach specjalistycznych i sympozjach naukowych, są także członkami prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Europejskie Stowarzyszenie Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej oraz Polskie Towarzystwo Diabetologiczne.

Istotne są dla nas nie tylko efekty przeprowadzanych przez nas zabiegów, ale także pełen komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Centrum Dermedica przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze, a o najwyższe standardy obsługi dba wykwalifikowany personel, który zawsze chętnie odpowiada na pytania Pacjentów i objaśnia zasady działania poszczególnych urządzeń i specyfikę zabiegów. Każdemu Pacjentowi poświęcamy maksimum czasu i uwagi, indywidualnie dobierając zabiegi do jego preferencji oraz potrzeb i kondycji skóry. Nasze Centrum mieści się w przestronnych, jasnych i gustownie urządzonych wnętrzach, a lokalizacja placówki w samym centrum Białegostoku zapewnia łatwy dojazd z każdej części miasta.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić nowoczesne, bezbolesne i skuteczne zabiegi, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Nowoczesne urządzenia umożliwiają nam przeprowadzanie zabiegów minimalnie inwazyjnych, które jednocześnie zapewniają doskonałe, trwałe efekty. Wszystkie wykorzystywane przez nas aparaty posiadają stosowne certyfikaty, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą być pewni całkowitego bezpieczeństwa i komfortu w trakcie zabiegów. Na wyposażeniu Centrum Dermedica znajdują się m.in.:

 • Laser Light Sheer Duet – wysokiej klasy laser diodowy firmy Lumenis, wykorzystywany w zabiegach bezbolesnej i skutecznej depilacji laserowej. Jest najnowocześniejszym i najskuteczniejszym dostępnym na rynku urządzeniem do usuwania zbędnego owłosienia, pracującym w technologii pulsacyjnej. Umożliwia precyzyjne dostosowanie parametrów zabiegu i zastosowanie jednej z dwóch głowic, a system chłodzenia skóry zapewnia Pacjentowi całkowity komfort. Warto dodać, że laser Light Sheer Duet posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (amerykański Urząd ds. Żywności i Leków) oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, w tym ISO 9001.

 • Laser Fraxel re:store – najnowszej generacji laser frakcyjny, zapewniający doskonałe efekty estetyczne przy minimalnej inwazyjności zabiegu. Emituje światło o długości fali 1550 nm, którego energia jest absorbowana przez zawartą w komórkach naskórka i skóry właściwej wodę, bez naruszania warstwy rogowej naskórka. Wykonuje w skórze tysiące mikrootworków (stref mikrotermalnych), otoczonych przez zdrową skórę, stymulując w ten sposób intensywne procesy regeneracyjne. Ma zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju blizn, rozstępów, zmarszczek i rozszerzonych porów, umożliwia też przeprowadzenie liftingu laserowego i resurfacingu.

 • Laser diodowy KTP DioLite – nowoczesne urządzenie laserowe amerykańskiej firmy Iridex, stosowane w zabiegach zamykania poszerzonych naczynek i usuwania przebarwień. Emituje światło o długości 532 nm, pochłaniane przez oksyhemoglobinę (barwnik krwi) oraz melaninę.

 • Laser barwnikowo–pulsacyjny V-beam – impulsowy,wysokoenergetyczny laser barwnikowy, emitujący falę o długości 595nm. Ma zastosowanie w zabiegach dermatologii estetycznej, m.in. do usuwania zmian barwnikowych oraz barwnikowych. Zabiegi tym laserem są dla Pacjenta całkowicie bezbolesne dzięki zastosowaniu wbudowanego systemu chłodzenia skóry.

 • Ulthera – nowoczesne urządzenie do precyzyjnego liftingu twarzy bez użycia skalpela. W sposób bezinwazyjny modeluje skórę i tkankę podskórną poprzez dostarczenie energii ultradźwiękowej do wybranych miejsc. W tych miejscach pojawiają się punkty termalnej koagulacji, powodujące obkurczanie i skrócenie włókien kolagenowych oraz ich późniejszą przebudowę. Wysoką precyzję zabiegu zapewnia obrazowanie tkanek przy pomocy USG, a sama procedura jest dla Pacjenta bezpieczna i wiąże się z minimalnymi odczuciami bólowymi. Zabieg urządzeniem Ulthera skutecznie przeciwdziała efektom starzenia się skóry, zwiększając jej uniesienie i napięcie, co gwarantuje doskonałe efekty estetyczne, porównywalne do klasycznego liftingu, jednak bez ingerencji chirurgicznej.

 • Futura Pro – wysokiej klasy urządzenie brytyjskiej firmy Ultratone, stanowiące kompletny system do zabiegów na twarz i ciało, wykorzystujący biostymulację, mikroprądy i ultradźwięki. Umożliwia przeprowadzenie kilkunastu różnorodnych zabiegów kształtujących sylwetkę, redukujących cellulit, terapeutycznych i sportowych, a także nieinwazyjny lifting twarzy, stanowiący doskonałą alternatywę dla Botoksu i wypełniaczy, w szczególności dla alergików.

 • Carismed Kontur RF – aparat wykorzystywany w zabiegach modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz poprawy napięcia i jędrności skóry, a także poprawy owalu twarzy i redukcji podwójnego podbródka. Wykorzystuje opatentowaną technologię wielobiegunowych fal radiowych, powodując podgrzanie tkanki tłuszczowej i w efekcie przyspieszenie metabolizmu. Urządzenie podgrzewa także włókna kolagenowe w skórze, co prowadzi do ich stopniowej przebudowy i poprawy napięcia oraz elastyczności skóry.

 • LPG Endermolab – urządzenie medyczne, przeprowadzające estetyczne, sportowe i terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust metodą odpowiednio dobranego mechanicznego masażu sterowanego komputerowo. Jego działanie opiera się na zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek, umieszczonych w hermetycznej komorze i działających w połączeniu z podciśnieniem.

 • VelaShape – jedyne dostępne na rynku urządzenie medyczne, zarejestrowane do redukcji tkanki tłuszczowej, leczenia miejscowej otyłości i cellulitu metodą niechirurgiczną. Łączy w sobie działanie promieniowania podczerwonego, biopolarnych fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego, co poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i mikrokrążenie. Urządzenie posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA oraz certyfikaty odpowiednich instytucji europejskich, system został też uhonorowany prestiżową nagrodą Novelles Esthẻtiques za innowacyjność.

 • Exilis – innowacyjny system do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i odmładzania twarzy. Jego skuteczność opiera się na jednoczesnym stosowaniu fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty już po czterech zabiegach, jest całkowicie bezpieczne dla Pacjenta i nie powoduje odczuć bólowych.

 • Silkpeel – nowoczesne urządzenie, umożliwiające przeprowadzanie zabiegów mikrodermabrazji diamentowej i korundowej. Dzięki precyzyjnemu ścieraniu naskórka i górnych warstw skóry właściwej urządzenie umożliwia zmniejszenie blizn potrądzikowych, spłycenie zmarszczek i redukcję rozstępów, a także pobudzenie naturalnych procesów odnowy komórkowej oraz przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny. Specjalna opatentowana końcówka SilkPeel MD Platinum zapewnia kontrolowaną eksfoliację naskórka z jednoczasową infuzją preparatów aktywnych w głąb skóry.

 • Ergolift – wysokiej klasy urządzenie medyczne, wzmacniające skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów. Aparat pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, czego efektem jest poprawa owalu twarzy, redukcja cieni pod oczami, wygładzanie zmarszczek oraz zwiększenie elastyczności i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 • Dermapen – nowoczesne urządzenie, umożliwiające przeprowadzenie zabiegów, będących alternatywą dla klasycznej mezoterapii, a nawet lasera frakcyjnego. Automatycznie nakłuwa skórę przy pomocy pulsujących igieł, tworząc mikrokanaliki, przez które do wnętrza skóry przenikają substancje aktywne. Mezoterapia urządzeniem Dermapen jest bardziej precyzyjna i efektywna, a jednocześnie bardziej komfortowa dla Pacjenta.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów ma dla nas szczególne znaczenie, dlatego zależy nam, by każda wizyta w naszej placówce przebiegała w ciepłej, serdecznej atmosferze. Dbamy o najwyższe standardy obsługi, nasze Centrum mieści się w przyjaznych, eleganckich wnętrzach, a lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają cały swój czas i uwagę. W trosce o pełen komfort Pacjentów przygotowaliśmy szereg udogodnień, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Centrum Dermedica mieści się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach, zaaranżowanych zgodnie z najwyższymi standardami dla tego typu obiektów i wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Stonowana kolorystyka, gustowne dodatki dopełniają wystroju placówki, tworząc miejsce przytulne i przyjazne.
 • Komfortowa poczekalnia – na konsultacje i zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przytulnej poczekalni.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny i uśmiechnięty personel, a pracujący w Centrum Dermedica specjaliści każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, do każdego podchodzą w sposób indywidualny i dobierają odpowiednie zabiegi, mając na celu pełną satysfakcję Pacjenta.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z różnych dziedzin medycyny (medycyna estetyczna, laseroterapia, dietetyka, zabiegi kosmetologiczne), które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o ciało, zlikwidować niedoskonałości skóry i odzyskać piękny, młodzieńczy wygląd. Szeroka gama różnorodnych zabiegów umożliwia przeprowadzenie całościowej pielęgnacji w jednym miejscu, co stanowi oszczędność czasu naszych Pacjentów oraz gwarancję kompleksowej obsługi w najwyższej jakości.
 • Atrakcyjne zniżki i promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje, które umożliwiają skorzystanie z najbardziej popularnych zabiegów w wyjątkowo korzystnych cenach.
 • Pakiety zabiegów – wiele z przeprowadzanych w Centrum Dermedica zabiegów łączymy w atrakcyjne pakiety, co znacznie obniża ich cenę.
 • Bony Upominkowe – nasi Pacjenci mają możliwość zakupu bonów upominkowych, które stanowią doskonały pomysł na niebanalny prezent. By podarunek był jak najbardziej udany do wyboru mamy bony na określone kwoty oraz bon na wybrany zabieg.
 • Sprzedaż profesjonalnych dermokosmetyków – Pacjenci Centrum Dermedica mają możliwość zakupu profesjonalnych dermokosmetyków wysokiej klasy, przeznaczonych do domowej pielęgnacji twarzy i ciała. Profesjonalne dermokosmetyki dzięki doskonałemu składowi i wysokiej zawartości składników aktywnych pomagają utrzymać efekty przeprowadzanych w Centrum zabiegów i widocznie poprawiają kondycję skóry. W sprzedaży znajdują się dermokosmetyki renomowanych marek, w tym Filorga Cosmesotherapie, Filorga SKIN Perfusion, IS Clinical, LPG Endermologie, Xylogic i L'Azel Active Professional.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci naszego Centrum mogą zostawić samochody na parkingu koło budynku.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – w celu ułatwienia komunikacji z Pacjentami spoza granic naszego kraju, personel Centrum Dermedica porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Dermedica

Najważniejszym osiągnięciem Centrum Dermedica jest stale zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy z pomocą naszych specjalistów odzyskali piękny, młodzieńczy wygląd oraz zlikwidowali defekty twarzy i ciała. Zadowoleni Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a także wracają do nas na kolejne zabiegi. Pacjenci doceniają szeroką gamę różnorodnych procedur z różnych dziedzin medycyny, szeroką wiedzę oraz doświadczenie pracujących w Centrum Dermedica specjalistów oraz specjalistyczne doświadczenie placówki, a także ciepłą, przyjazną atmosferę. Profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów oraz najwyższe standardy obsługi docenili nie tylko Pacjenci: nasza placówka otrzymała rekomendację Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica Przychodnia Dermedica