poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Centrum Dermedica ma w swojej ofercie szeroki wachlarza różnorodnych, wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Usuwamy zmarszczki przy pomocy preparatów toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, przeprowadzamy nieniwazyjny lifting nowoczesnym aparatem Ulthera i modelujemy owal twarzy przy pomocy liftingu wolumetrycznego, do poprawy owalu twarzy wykorzystujemy też nici hialuronowe. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne zabiegi Restylane Skinlift i Restylane Skinlift Light, które skutecznie unoszą opadające fragmenty skóry i przywracają jej jędrność, przeprowadzamy też stymulację produkcji własnego kolagenu preparatem kwasu polimlekowego Sculptra. Modelujemy usta kwasem hialuronowym, wykonujemy mezoterapię igłową i nowoczesną mezoterapię urządzeniem Dermapen, które czyni zabieg znacznie bardziej precyzyjnym i komfortowym dla Pacjenta. By zagwarantować naszym Pacjentom jak najlepsze efekty w trakcie zabiegów medycyny estetycznej stosujemy tylko sprawdzone preparaty, pochodzące od uznanych na całym świecie producentów, w tym preparaty toksyny botulinowej Botox, Azzalure i Bocouture, wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego StylAge, Restylane i Teosyal, preparat kwasu polimlekowego Sculptra i preparaty do terapii depigmentacyjnej Cosmelan i Dermamelan.

Przeprowadzamy różnorodne zabiegi na ciało, pozwalające wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu i poprawić kondycję skóry. Do tego celu wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia wysokiej klasy, w tym LPG Ednermolab (redukcja cellulitu, usuwanie rozstępów i blizn, modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry specjalistycznym masażem mechanicznym), VelaShape (niechirurgiczna metoda usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu dzięki połączeniu oddziaływania promieniowania podczerwonego, biopolarnych fal radiowych oraz masażu podciśnieniowego i mechanicznego) i Exilis Rid (modelowanie sylwetki i redukcja tkanki tłuszczowej przez kontrolowane nagrzewanie tkanki w połączeniu z falami ultradźwiękowymi). Przeprowadzamy nieinwazyjną liposukcję nowoczesnym urządzeniemFutura Pro, modelujemy sylwetkę, ujędrniamy skórę i likwidujemy cellulit z zastosowaniem nowoczesnego aparatu Carismed Kontur RF, Pacjentom oferujemy też szeroki wybór masaży, przeprowadzanych przez doświadczonych fizykoterapeutów i masażystów, w tym masaż klasyczny, relaksacyjny, wyszczuplający, leczniczy i sportowy. Wspomagamy leczenie cellulitu, usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrnianie oraz nawilżanie skóry zabiegami z użyciem bandaży Arosha, w naszej ofercie znajdują się też programy antycellulitowe Arosha, które przyspieszają metabolizm tłuszczów, aktywują rozpad komórek tłuszczowych, przyspieszają usuwanie toksyn z organizmu oraz zwiększają sprężystość i napięcie skóry.

Pacjentom oferujemy różnorodne zabiegi na twarz, w tym dwuetapowy zabieg odmładzający Cryolift i nieniwazyjne odmładzanie poprzez mechaniczną stymulację fibroblastów urządzeniem medycznym Ergolift. Poprawiamy jędrność i napięcie skóry, korygujemy drugi podbródek i worki pod oczami przy pomocy fal radiowych, redukujemy zmarszczki, i poprawiamy gęstość skóry aparatem Exilis, w naszej ofercie znajduje się też profesjonalny zabieg stymulująco-ujędrniający Metamorphosis, oparty na synergistycznym działaniu Glikopeelu, Cryoliftu, masażu anti-aging oraz kosmetyków Filorga Professional. Wykonujemy nieinwazyjny lifting twarzy urządzeniem Futura Pro, poprawiamy kondycję skóry i niwelujemy jej niedoskonałości dzięki odpowiednio dobranym peelingom medycznym, Pacjentom oferujemy też mikrodermabrazję diamentową lub korundową i mikrodermabrazję z infuzją Dermalinfusion, wykonywane przy pomocy nowoczesnego urządzenie Silkpeel. Przeprowadzamy kompletną terapię anti-aging preparatem Retix.C, nawilżamy skórę i zapewniamy jej szybką odnowę dzięki zabiegowi Ogień i Lód firmy iS Clinical, przeprowadzamy też różnorodne zabiegi pielęgnacyjne (m.in. zabieg nawilżająco-odmładzający, przeciwtrądzikowy, uszczelniający naczynia krwionośne) z zastosowaniem profesjonalnych preparatów L'Azel Active Professional.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu laseroterapii, w tym resurfacing i peelingi laserowe wysokiej klasy laserem Fraxel re:store, laserowe usuwanie owłosienia najnowocześniejszym laserem diodowym Light Sheer Duet firmy Lumenis, laserowe usuwanie zmian barwnikowych (w zależności od rodzaju przebarwień i wskazań medycznych stosujemy: laser frakcyjny Fraxel re:store, laser barwnikowo–pulsacyjny V-beam, IPL lub laser diodowy KTP DioLite) i zmian naczyniowych, takich jak rumień twarzy, rozszerzone naczynka krwionośne i różne odmiany naczyniaków. Naszym Pacjentom oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy (manicure i pedicure, masaże, kąpiel parafinowa, zabiegi odmładzające dłonie) i konsultacje doświadczonych dietetyków, a także indywidualnie dostosowane programy dietetyczne i testy nietolerancji pokarmowej. We współpracy z Kliniką Medical Hair konsultujemy i kwalifikujemy Pacjentów do zabiegów transplantacji włosów, naszym Pacjentom oferujemy też konsultacje i leczenie współpracujących z nami lekarzy różnych specjalności: okulisty, chirurga naczyniowego, neurologa, reumatologa, laryngologa i anestezjologa.

Co leczymy

Pacjenci Centrum Dermedica mogą poddać się leczeniu różnych schorzeń. Przeprowadzamy leczenie problemu nadmiernej potliwości z zastosowaniem iniekcji toksyny botulinowej, która łączy się z zakończeniami nerwowymi w gruczołach potowych i skutecznie blokuje uwalnianie chemicznego przekaźnika, stymulującego wytwarzanie potu. Prowadzimy leczenie cellulitu i rozstępów oraz łysienia przy pomocy zabiegów mezoterapii odpowiednio dobranymi koktajlami substancji odżywczych, leczymy też przebarwienia skóry o różnej etiologii i lokalizacji preparatami Cosmelan, Dermamelan oraz Amelania, poprawiając równocześnie kondycję skóry i likwidując drobne zmarszczki. Mogą także zgłosić się do nas osoby z problemem nadmiernego miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej, opornej na działanie diety i ćwiczeń, u których przeprowadzamy zabiegi lipolizy iniekcyjnej specjalną substancją, skutecznie rozpuszczającą tłuszcz.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dermedica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska