Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej

Zadzwoń 12 340 97 92 ul. Wybickiego 42 lok. 2
31-303 Kraków
Tel. 12 340 97 92 Pokaż mapę
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Recepcja w Dermedik Wystrój wnętrz w Dermedik Recepcja, poczekalnia Dermedik Wnętrza, wystrój Dermedik Gabinet zabiegowy Dermedik Gabinet zabiegowy Dermedik Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej Zabieg karboksyterapii w Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej Aparat Zaffiro do thermoliftingu (Dermedik) Cencerto - pistolet do mezoterapii igłowej i karboksyterapii w Dermedik VaCavite Prestige w Dermedik Kraków Logo Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej

Informacje ogólne o Dermedik

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik to nowoczesna, znakomicie wyposażona placówka oferująca pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i Anty Aging. Przeprowadzamy kompleksową terapię cellulitu, zajmujemy się także usuwaniem nadmiaru tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu nowoczesnych technik. W naszej ofercie znajduje się mezoterapia igłowa Fusion, wykonywana przy użyciu aparatu Ultim oraz mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Prócz tego oferujemy lipolizę i elektrostymulację, zabiegi Body Health oraz całą gamę zabiegów modelujących sylwetkę. Wśród wyposażenia naszych gabinetów znajduje się m.in. technologia Icoone, VaCavite Prestige do liposukcji ultradźwiękowej oraz system I-Lipo z zimnym laserem diodowym. Dzięki współpracy z psychologiem i dietetykiem umożliwiamy pacjentom nie tylko pozbycie się zbędnego tłuszczu, ale i niepożądanych nawyków żywieniowych utrudniających uzyskanie idealnej sylwetki.

Nasi pacjenci mogą wybrać jeden z wielu wariantów zabiegów odmładzających. Wykonujemy procedury medyczne przy pomocy urządzenia Thermalifting Zaffiro, oferujemy również karboksyterapię, polegającą na podskórnym podaniu dwutlenku węgla na obszary wymagające odbudowy. Likwidujemy zmarszczki i spłycamy bruzdy przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego (stosujemy m.in. produkty marki Surgiderm), liftingu wolumetrycznego oraz iniekcji Botoxu. Zajmujemy się korygowaniem kształtu ust i policzków, a także odmładzamy skórę dzięki zabiegowi Sculptra i mikrodermabarazji. Posiadamy technologię opartą na osoczu bogatopłytkowym – Regeneris. Przy leczeniu nadmiernego wypadania włosów stosujemy mezoterapię, prócz tego w naszej ofercie znajdują się peelingi lekarskie, w tym peeling dwufazowy Retises CT Yellow Peel. Specjaliści kliniki wykonują operacje powiększania piersi preparatem Macrolane. Z tych zabiegów mogą też korzystać mężczyźni chcący wymodelować mięśnie klatki piersiowej oraz powiększyć lub pogrubić penisa.

Ośrodek oferuje również szkolenia z medycyny estetycznej dla lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek i kosmetologów, a także dla właścicieli i pracowników salonów kosmetycznych i SPA. Centrum Szkoleniowe Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik przeprowadza wykłady i ćwiczenia praktyczne we własnych salach szkoleniowych, a zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy. Natomiast pacjenci kliniki mogą skorzystać z jeszcze jednej możliwości – w ośrodku Dermedik przeprowadzane są konsultacje w zakresie chirurgii naczyniowej i kwalifikacje do zabiegów. Lekarzem udzielającym konsultacji jest chirurg naczyniowy operujący w PAKS Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Chrzanowie, a zabiegi są wykonywane w ramach kontraktu z NFZ.


Czytaj więcej

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasz gabinet może się poszczycić posiadaniem wyjątkowo licznej aparatury medycznej. Dzięki temu możemy oferować pacjentom nowoczesne i małoinwazyjne procedury charakteryzujące się mniejszymi dolegliwościami pozabiegowymi i szybkim powrotem do normalnej aktywności. Do wyposażenia naszych gabinetów należy, między innymi:

 • VaCavite Prestige – aparat do innowacyjnej liposukcji ultradźwiękowej. W czasie zabiegu przy pomocy zogniskowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej mocy niszczy się komórki tłuszczowe. Działanie głowicy urządzenia łączy w sobie cechy endodermomasażu radialnego oraz liposukcji ultradźwiękowej.
 • Thermalifting Zaffiro – urządzenie wykorzystywane do bezinwazyjnego liftingu przy pomocy światła podczerwonego IR. Dzięki jego pomocy uzyskuje się efekt wygładzenia zmarszczek oraz zwiększenia napięcia i elastyczności skóry.
 • I-Lipo – aparat stosowany przy usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej. To urządzenie wykorzystujące energię zimnego lasera diodowego do frakcyjnej redukcji tłuszczu i biostymulacji metabolizmu. Zabieg przy użyciu lasera jest bezbolesny, towarzyszy mu jedynie uczucie delikatnego ciepła.
 • Urządzenie do Mesobotox-Like – system stosowany przy mezoterapii bezigłowej. Jego działanie polega na wprowadzaniu do skóry unikalnego peptydu nowej generacji poprzez energię impulsów elektrycznych.
 • Diamond Skin System – aparat do mikrodermabrazji diamentowej. Urządzenie jest wykorzystywane przy mechanicznym ścieraniu naskórka w celu poprawy wyglądu skóry i uporania się z różnego typu schorzeniami dermatologicznymi.
 • Technologia Icoone – system stosowany przy zabiegach likwidacji cellulitu, blizn, nadmiaru tłuszczu bądź luźnej skóry oraz wszelkich objawów starzenia się skóry. Dzięki opatentowanej technologii Roboderm polegającej na pracy zmechanizowanych głowic masujących ze specjalnymi rolkami dogłębnie stymulujemy odbudowę skóry bez rozciągania jej lub powodowania urazów.
 • Mikrodermapen – aparat do mezoterapii mikroigłowej. Działanie urządzenia jest oparte na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany tym systemem jest o wiele bardziej komfortowy i mniej bolesny dla pacjenta w porównaniu do tradycyjnych technik stosowanych w zabiegach mezoterapii.
 • Concerto – nowoczesne urządzenie do karboksyterapii, czyli zabiegu wykorzystującego działanie dwutlenku węgla. Stosujemy je przy usuwaniu cellulitu, zmarszczek i rozstępów, a także jako alternatywę liposukcji.
 • System E-light – urządzenie do fotodepilacji. Aparat jest wyposażony w głowicę E-light, wykorzystującą połączenie dwóch technologii: fal radiowych (RF) oraz impulsów świetlnych (IPL). Dzięki niemu zabiegi wymagają mniejszej ilości powtórzeń i cechują się większą skutecznością.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Cały personel medyczny naszej kliniki przykłada ogromną wagę do zapewnienia odwiedzającym nas pacjentom komfortowych warunków. Ich zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa są dla nas wartością priorytetową. W celu zapewnienia naszym gościom wygody podczas zabiegów przygotowaliśmy kilka udogodnień.

 • Nowoczesny budynek – wszystkie zabiegi są wykonywane w nowoczesnym budynku zaprojektowanym według zawansowanych technologii. Wzrok każdego gościa odwiedzającego klinikę przykuwają stylowe wnętrza i widoczna wszędzie dbałość o dopracowanie szczegółów (m.in. lustra w ozdobnych ramach, kwiaty oraz fantazyjne parawany).
 • Przestronna poczekalnia – oczekujący na konsultację lub zabieg pacjenci spędzają czas w przestronnej i przytulnej poczekalni. Znajdują się w niej szerokie kanapy i dobrane z dużym wyczuciem smaku dodatki. Dodatkowo kolorystyka wnętrza jest utrzymana w stonowanych barwach, ułatwiających odprężenie i wyciszenie się.
 • Centrum Szkoleniowe nasz ośrodek posiada własne centrum szkoleniowe. Prowadzący wykłady instruktorzy to wykwalifikowani lekarze i kosmetolodzy, zajęcia są prowadzone w małych grupach, a nacisk jest w nich położony w dużej mierze na ćwiczenia praktyczne na modelkach.
 • Sale szkoleniowewykłady podczas szkoleń prowadzimy w profesjonalnych salach szkoleniowych. Są świetnie wyposażone i zaprojektowane specjalnie w tym celu.
 • Współpraca z UPnasze Centrum Szkoleniowe współpracuje z Powiatowymi i Wojewódzkimi Urzędami Pracy z całej Polski. Celem szkoleń przeprowadzanych na zlecenie Urzędów Pracy jest podwyższenie kwalifikacji zawodowych uczestniczących w nich osób, zwiększenie ich szans  na znalezienie pracy, a także dostosowanie do lokalnego rynku pracy. Refundacja szkoleń może obejmować nawet 100%.
 • Poradnia dietetyczna – leczenie w naszym ośrodku nie ogranicza się tylko do zabiegu usunięcia zbędnego tłuszczu.Oferujemy pacjentom dobranie najlepszej dla nich diety, analizę komponentów masy ciała, a także przeprowadzenie diagnostyki nietolerancji pokarmowych (Food Detective).
 • Zabiegi na raty – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, umożliwiamy im rozłożenie płatności za zabiegi na dogodne raty.
 • Parking dla pacjentów – goście odwiedzający naszą klinikę mają do dyspozycji parking samochodowy przed budynkiem.

Osiągnięcia i certyfikaty Dermedik

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik jest placówką, która może się poszczycić znakomitą opinią zarówno wśród samych pacjentów, jak i innych lekarzy. Świadczyć o tym może ogromne zainteresowanie przeprowadzanymi w naszym Centrum szkoleniami. Naszej wiedzy i umiejętnościom zaufało już wielu specjalistów, którzy obecnie sami stosują poznane u nas techniki zabiegowe. Cieszymy się renomą jako ośrodek oferujący szeroką gamę szkoleń w dziedzinie kosmetyki i medycyny estetycznej, co w dużej mierze zawdzięczamy profesjonalizmowi naszych instruktorów i bogatemu wyposażeniu sal szkoleniowych. Nasi lekarze często występują w programach telewizyjnych oraz wypowiadają się na łamach czasopism i serwisów internetowych. Działalności kliniki poświęciły uwagę czasopisma takie jak „SuperLinia”, „Elle”, „Informator medyczny”, „Gala” oraz „Medycyna Urody”. Dr Zbigniew Plewa został zaproszony jako ekspert do udziału w programie TVN „Rozmowy w toku”. Wypowiadał się w nim na temat metod stosowanych w nowoczesnej chirurgii plastycznej.

Jesteśmy pionierami wielu technik zabiegowych – wciąż śledzimy nowości, by móc oferować pacjentom najlepszej jakości leczenie. Jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy do oferty Mesobotox-Like, metodę mezoterapii bezigłowej, która polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry peptydu nowej generacji – Argireline. Jesteśmy również jednymi z nielicznych placówek w Polsce, jakie stosują innowacyjną technikę karboksyterapii przy użyciu systemu Concerto. Dzięki niej nasi pacjenci mogą poddać się najbardziej efektywnej metodzie redukcji cellulitu, jaka została do tej pory wynaleziona.

Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik Klinika Dermedik

Dołącz do nas:

Infolinia:
801 002 125 lub 22 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 19:00

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2015 Tourmedica.pl Sp. z o.o.