poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Pomagamy pozbyć się kompleksów i podkreślić naturalne piękno pacjenta. Nasza oferta stanowi kombinację zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej i laseroterapii. Dbamy o mocne włosy, młodą i jędrną skórę twarzy oraz kształtną sylwetkę pacjentów. Usuwamy zmarszczki, redukujemy tkankę tłuszczową, rewitalizujemy skórę, likwidujemy rozstępy, blizny i cellulit.

Naszą ofertę uzupełniają konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej. Oferujemy również profesjonalną pomoc dietetyka.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dermedik Instytut Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska