ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów Anti-Aging oraz upiększających. Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, dokładając wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabiegi były zgodne z najwyższymi normami bezpieczeństwa i najnowszymi trendami w medycynie estetycznej.

Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt do przeprowadzania zabiegów modelowania sylwetki oraz odmładzania twarzy. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi jak mezoterapia urządzeniem Vital Injector™ czy masaż podciśnieniowy Lipomassage, stanowiące rozwiązanie na problem cellulitu, rozstępów oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto przeprowadzamy terapię nadpotliwości.

Wykonujemy zabiegi wygładzające zmarszczki oraz powiększające usta. W naszej pracy wykorzystujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz toksynę botulinową. Ponadto wykonujemy takie zabiegi na skórę twarzy jak Geneo™ czy Endermolift™.

Zachęcamy do zapoznania się z listą przeprowadzanych w naszym gabinecie zabiegów.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Dermo Rituals jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska