4,0 / 5  - 1 ocena »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dermo Rituals jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Dermo Rituals

Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów Anti-Aging oraz upiększających. Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, dokładając wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabiegi były zgodne z najwyższymi normami bezpieczeństwa i najnowszymi trendami w medycynie estetycznej.

Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt do przeprowadzania zabiegów modelowania sylwetki oraz odmładzania twarzy. W naszej ofercie znajdują się takie zabiegi jak mezoterapia urządzeniem Vital Injector™ czy masaż podciśnieniowy Lipomassage, stanowiące rozwiązanie na problem cellulitu, rozstępów oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto przeprowadzamy terapię nadpotliwości.

Wykonujemy zabiegi wygładzające zmarszczki oraz powiększające usta. W naszej pracy wykorzystujemy wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz toksynę botulinową. Ponadto wykonujemy takie zabiegi na skórę twarzy jak Geneo™ czy Endermolift™.

Zachęcamy do zapoznania się z listą przeprowadzanych w naszym gabinecie zabiegów.