Diagnostyka i badania Warszawa

Synonimy: badania diagnostyczne, badania medyczne, diagnostyka medyczna

Filtruj wyniki
Filtruj:
Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Józefowa (18 km od centrum Warszawy)
Józefów  ul. Marszałka J. Piłsudskiego 120A

T&A Medica

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Niesiemy pomoc pacjentom cierpiącym z powodu zaćmy, powszechnej i bardzo groźnej choroby oczy, poprawiając ich komfort oraz jakość ży... więcej

Wczytaj więcej wyników

Pacjenci szukali zabiegu diagnostyka i badania w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Piaseczno, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska