Diagnostyka i badania Zebrzydowice i okolice

Synonimy: badania diagnostyczne, badania medyczne, diagnostyka medyczna

Bezpośrednio Zebrzydowice nie dysponujemy placówką wykonującą diagnostyka i badania, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 25 innych klinik z okolicy Zebrzydowice. Diagnostyka i badania można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (33 km od Zebrzydowice) lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (25 km od Zebrzydowice) gdzie cena za diagnostyka i badania wynosi 35 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Filtruj:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska