Centrum Medyczne Nobel Tower – Diagnostyka Obrazowa

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

61 449pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Centrum Medyczne Nobel Tower – Diagnostyka Obrazowa
ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań

Centrum Medyczne Nobel Tower – Diagnostyka Obrazowa na mapie

Centrum Medyczne Nobel Tower – Diagnostyka Obrazowa jest zlokalizowane w dzielnicy Poznania - Jeżyce. Od Dworca PKP dzieli nas dystans 2 km. Przystanek autobusowo-tramwajowy znajduje się w odległości 200 m od budynku.

Czytaj więcej
Poznań, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska