Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Częstochowa

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Częstochowa - informacje

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

Nadpotliwość, znana jako hiperhydroza bądź nadmierna potliwość, to schorzenie polegające na nadaktywności gruczołów potowych dłoni. Ludzie nim dotknięci ograniczają kontakty towarzyskie, wycofują się i alienują. Przypadłość znacząco wpływa na efektywność pracy osób obejmujących stanowiska wymagające częstego kontaktu z innymi ludźmi. Dlatego chorzy intensywnie poszukują skutecznej metody leczenia schorzenia. Wśród obecnie istniejących na rynku technik zabiegowych prócz laseroterapii wyróżnia się terapia Botoxem.

Leczenie nadpotliwości dłoni toksyną botulinową to metoda ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród osób zmagających się z tą uprzykrzającą funkcjonowanie przypadłością. Kolejni pacjenci poddają się zabiegom ostrzykiwania powierzchni dłoni niewielkimi dawkami preparatu, by na okres ok. 6-9 miesięcy zapomnieć o problemie ustawicznie wilgotnych dłoni. Procedura trwa ok. 30-60 minut i jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Polega na serii śródskórnych iniekcji toksyny na obszarze zabiegowym podzielonym na małe kwadraty. Pierwsze efekty zabiegu można zauważyć po ok. 72 godzinach.

Gdzie w Częstochowie wyleczymy nadpotliwość dłoni?

Osoby, które planują poddać się leczeniu hiperhydrozy rąk w Częstochowie, mają duży wybór renomowanych placówek: kameralnych salonów kosmetycznych oraz dużych klinik medycyny estetycznej. Terapię nadpotliwości dłoni toksyną botulinową oferuje, między innymi, Etre Belle Instytut Piękna Iwona Wójcik. Ośrodek szybko się rozwija – na początku swojej działalności pracujący w nim personel liczył 2 kosmetologów, 1 fizjoterapeutkę, 2 stylistki paznokci oraz 4 fryzjerów.

W Częstochowie leczeniem hiperhydrozy dłoni zajmuje się również zespół medyczny Derma-Clinic. Należy do niego dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz, dermatolog będący członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, a także Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej. Drugim członkiem zespołu jest lek. med. Elżbieta Pertyńska, specjalista dermatologii z 23-letnim stażem pracy. Wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej, zajmuje się również laseroterapią. Hiperhydrozę dłoni leczy poprzez iniekcje Botoxu oraz zabiegi z użyciem lasera Acculift.

Kolejna placówka to Studio Urody Aleksandra Bogubowicz. Przeprowadzaniem zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej (Botoxu) zajmuje się dr Mariusz Socha, lekarz medycyny estetycznej. W 2008 roku uzyskał dyplom ukończenia Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Prócz tego należy do prestiżowych stowarzyszeń medycznych, takich jak Polskie Towarzystwo Mezoterapii, Sekcja Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM).

Terapia nadmiernej potliwości dłoni w Częstochowie

Ośrodek Kinga Nicer & Arkadiusz Nicer oferuje pacjentom nie tylko terapię złożoną z serii iniekcji toksyny botulinowej typu A, ale i szereg zabiegów odmładzających wygląd. Zespół medyczny placówki spłyca zmarszczki Botoxem oraz wypełniaczami kwasu hialuronowego, stosuje nici liftingujące oraz różne rodzaje peelingów. Współwłaścicielem ośrodka jest lek. med. Kinga Nicer, specjalista dermatolog wenerolog.

Następny ośrodek to Gabinet kosmetyczny Skin Care factory. Pomocą pacjentom zajmuje się w nim dr Katarzyna Gieracz-Majchrowska, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie oraz wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej. Gabinet dysponuje markowymi preparatami, wśród których można Botox, Azzalure i Vistabel. Wraz ze specjalistką zabiegi przeprowadza mgr Monika Mazur, kosmetolog.

W salonie kosmetycznym La Medica Day SPA pacjenci cierpiący na nadpotliwość dłoni mogą poddać się leczeniu z zastosowaniem Botoxu. Toksyna botulinowa jest wykorzystywana w ośrodku również przy odmładzaniu twarzy, podobnie jak preparaty Restylane, Radiesse oraz Croma.

Osoby zainteresowane poddaniem się terapii nadmiernej potliwości dłoni mogą wziąć pod uwagę ofertę usług wykonywanych przez mgr Krystynę Batiuk, doświadczonego kosmetologa z gabinetu kosmetycznego „OPSIDERM”. Przeprowadza m.in. zabiegi korygujące niedoskonałości skóry oraz powstrzymujące efekty starzenia. Zamyka naczynka i usuwan zmiany skórne techniką elektrokoagulacji.

Godne uwagi jest również Centrum Medyczne Klara, w którym ostrzykiwaniem powierzchni dłoni preparatami Botox lub Dysport zajmuje się lek. med. Aneta Franczak-Drygalska.

Wizyta w Częstochowie – tanie zabiegi medycyny estetycznej

Kadra w Bellazone Kadra w Bellazone

Częstochowa rozwija się w oszałamiającym tempie, otwierając się na turystykę medyczną. Coraz chętniej odwiedzają ją pacjenci spoza miasta, a także cudzoziemcy, zainteresowani wysoką jakością leczenia oraz urodą miejscowych atrakcji. Prócz tego Brytyjczycy, Norwegowie, Szwedzi i Niemcy coraz częściej decydują się na przyjazd tutaj, skuszeni niską ceną terapii. W częstochowskim ośrodku La Medica Day SPA ceny leczenia nadpotliwości dłoni toksyną botulinową wahają się w granicach 1,2-1,5 tys. zł. Z kolei, jak podaje serwis cbsnews.com, w USA koszt terapii wynosi średnio $950, czyli ok. 3 tys. zł. Po opuszczeniu gabinetu lekarza obcokrajowcy udają się na zwiedzanie miasta i zapoznawanie się z tutejszymi atrakcjami, do których należy m.in. klasztor na Jasnej Górze oraz wyrobiska na Złotej Górze.

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 1 200 zł
 • Plewiska od 1 200 zł
 • Warszawa od 550 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 750 zł do 2 000 zł
 • Wrocław od 1 300 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 290 zł do 2 490 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 720 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec oraz Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska