Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Katowice

leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Chorzowa (6 km od centrum Katowic)
Chorzów, ul. Racławicka 20A

Drzazga Clinic

 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1 400 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Tarnowskie Góry (23 km od centrum Katowic)
Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113

Coco Clinic

5,0 / 5  (107 opinii)  rozwiń
 • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową 1 500 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy
Nadmierne pocenie się dłoni to nadpotliwość miejscowa. Dotyczy najczęściej osób będących w 2. i 3. dekadzie życia. Jej przyczynami jest nadmierna aktywność gruczołów potowych, a także uwarunkowania genetyczne. Skutecznym sposobem walki z tą dolegliwością jest ostrzykiwanie dłoni preparatami zawierającymi toksynę botulinową.

Nadpotliwość dłoni szybko wyleczona

W Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med-Beauty do różnorodnych zabiegów na twarz i ciało stosowana jest toksyna botulinowa typu A. Wykorzystuje się ją tutaj nie tylko do leczenia nadpotliwości dłoni, ale także pach i stóp. Ponadto do leczenia bruksizmu, uśmiechu dziąsłowego i migren oraz odmładzania twarzy (wygładzanie zmarszczek, modelowanie). Zabiegami takimi zajmuje się tutaj dr Grażyna Walkowicz, specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Beauty Medica proponuje swoim pacjentkom, mającym problem z nadmierną potliwością dłoni, zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej (prepart Botox Azallure). W taki sam sposób zostanie tutaj także wyleczona nadpotliwość stóp i pach. Ponadto specjalista za pomocą Botoxu wygładzi zmarszczki mimiczne, poprzeczne czoła oraz międzybrwiowe. Pacjentki przyjmuje tutaj dr Bohdan Potocki, lekarz medycyny estetycznej, z której to dziedziny doszkalał się na licznych kursach i kongresach. Specjalizuje się m.in. w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej.

W Salonie Medycyny Estetycznej Medjus z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej można umówić się na leczenie nadpotliwości nie tylko dłoni, ale także pach i stóp za pomocą ostrzykiwania toksyną botulinową. Ten sam preparat lekarz wykorzystuje tutaj do wygładzania zmarszczek twarzy, a także konturowania elementów twarzy. Pacjentki przyjmuje tutaj dr n. med. Justyna Żurek, lekarz medycyny estetycznej, która z tej dziedziny odbyła wiele szkoleń i kursów, m.in. z zakresu stosowania wypełniaczy oraz najnowszych technik mezoterapii. Jest jednym z członków Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Medycyna Estetyczna Borczyk to miejsce, gdzie pacjent może umówić się na zabieg eliminujący nadmierną potliwość dłoni, stóp oraz pach. W tym celu wykorzystywane są preparaty zawierające toksynę botulinową, która służy tu także do redukcji zmarszczek. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj dr n. med. Izabela Walawender, lekarz medycyny estetycznej od 2011 roku, która doktorem nauk medycznych jest od 2014 roku. W swojej dziedzinie doszkalała się na wielu kursach i szkoleniach, m.in. z zastosowania toksyny botulinowej (certyfikat z kursu odbytego w Katowicach w 2010 roku) czy z sympozjum odbytego w Katowicach w 2010 roku pt. "Innowacyjne i globalne podejście do pacjenta w medycynie estetycznej".

Instytut Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Ideallist posiada w swojej ofercie z zakresu medycyny estetycznej zabiegi leczenia nadmiernej potliwości zlokalizowanej dłoni (także stóp i pach) przy wykorzystaniu preparatu Botox. Ponadto ten preparat używany jest tutaj także do usuwania zmarszczek mimicznych, wygładzania zmarszczek czy likwidacji kurczenia się mięśni. Pacjentkami zajmuje się tutaj m.in. dr Tatiana Pruhło-Motoszko, lekarz medycyny estetycznej, która w 2003 roku ukończyła specjalizację z kosmetologii lekarskiej, natomiast w 2012 roku z medycyny przeciwstarzeniowej. 

W Ośrodku Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka Toomed z zabiegów medycyny estetycznej na ciało wykonywane jest usuwanie nadpotliwości takich części ciała jak dłonie, a także stopy i pachy poprzez zaaplikowanie w te miejsca toksyny botulinowej. Ponadto lekarz wykorzystuje ten preparat do leczenia migreny, bruksizmu oraz poprawiania tzw. uśmiechu dziąsłowego, a także do poprawy wyglądu brody, wysmuklenia nosa czy podniesienia łuków brwiowych. Zabiegami takimi zajmuje się tutaj m.in. dr Sybilla Piekarska, specjalista chirurgii plastycznej, która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej WSS Nr 5 w Sosnowcu.

Cena leczenia nadpotliwości dłoni toksyną botulinową w Katowicach i za granicą

Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana Sala operacyjna w Klinice Doktora Mazana

Za zabieg leczący nadmierną potliwość dłoni w katowickich gabinetach medycyny estetycznej pacjent zapłaci 1300 zł (np. w Beauty Medica), natomiast w Paryżu w Clinique des Champs Elysees od 500 do 900€.

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 1 400 zł do 2 490 zł
 • Józefosław od 1 200 zł
 • Warszawa od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 900 zł do 1 800 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Bydgoszcz od 1 400 zł do 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 200 zł do 1 600 zł
 • Częstochowa od 1 500 zł do 2 000 zł
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową cena »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno oraz Rybnik.

Autor: