Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Kraków

leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Kraków - informacje

Sprzęt medyczny w Studio Zdrowej Sylwetki Genesis Sprzęt medyczny w Studio Zdrowej Sylwetki Genesis
Nadmierna potliwość jest problemem, z którym zmaga się około 2-3% populacji. Wzmożona produkcja potu najczęściej dotyczy pach, jednak wiele osób narzeka także na nadpotliwość dłoni. Na szczęście to przykre, krępujące schorzenie można skutecznie leczyć przy pomocy iniekcji toksyny botulinowej, która blokuje nerwy, zaopatrujące gruczoły potowe w określonym rejonie ciała. Zabieg z zastosowaniem toksyny botulinowej daje zadowalające efekty już po kilku dniach od jego przeprowadzenia, jednak nie są one stałe – utrzymują się przez 6-12 miesięcy.

Leczenie nadpotliwości w Krakowie

Leczenie nadpotliwości dłoni przy pomocy iniekcji toksyny botulinowej ma w swojej kilkanasćie krakowskich gabinetów medycyny estetycznej, wśród których warto wymienić Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea. Placówka wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt zabiegowy (dwufalowy laser ASCLEPION QuadroStar Dual do usuwania zmian naczyniowych i skórnych oraz laser diodowy LightSheer), to także jedyny w Małopolsce certyfikowany gabinet Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, wyróżniony tytułem Ambasadora Marki Restylane. Zabiegi w placówce przeprowadza lek. med. Małgorzata Ornatowska – absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Age Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Kolejną krakowską placówką jest Gabinet Medycyny Estetycznej Krak-Medica, gdzie do leczenia nadpotliwości dłoni stosowane są preparaty Botox lub Azzalure. Na zabieg do placówki mogą udać się także pacjenci, którzy zmagają się z nadmierną potliwością pach, czoła oraz stóp. Krak-Medica ma także w swojej ofercie szereg innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym korektę zmarszczek mimicznych, laserowe usuwanie popękanych naczynek, lipolizę iniekcyjną nowoczesnym aparatem Aqualyx czy mezoteriapię igłową. Zabiegi przeprowadza lek. med. Dagmara Misiek-Cyrwus – absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, która doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie licznych staży zagranicznych. Dr Misiek-Cyrwus ma na swoim koncie ponad 4 tysiące przeprowadzonych zabiegów, a w trakcie pracy używa tylko sprawdzonych preparatów najwyższej jakości (m.in. preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego Restylane, Juvederm i Surgiderm).

Toksyna botulinowa w krakowskich placówkach

Problem nadpotliwości dłoni można rozwiązać również w Centrum Kosmetyczno-Dermatoloigicznym Der-Med – jednej z najnowocześniejszych placówek tego typu nie tylko w Krakowie, ale i w Polsce, wyróżnionej prestiżowym tytułem „Super Salon 212”. Zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej w placówce przeprowadza grupa wykwalifikowanych lekarzy, w tym lek. med. Piotr Szeląg, lek. med. Robert Janczura, lek. med. Marta Librant-Suska.

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej są też przeprowadzane w Instytucie Piękna & SPA Dermique – nowoczesnej placówce, która w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz kosmetologii. Zabiegi medycyny estetycznej, w tym leczenie nadpotliwości preparatami toksyny botulinowej, przeprowadza dr n. med. Małgorzata Setkowicz.

Dr Setkowicz zajmuje się usuwaniem problemu nadmiernej potliwości dłoni także w innej doskonałej krakowskiej placówce, jaką jest Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis. Zabiegi w placówce przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu (m.in. urządzenie do odchudzania przy pomocy ultradźwięków VaCavite Prestige), a ich najwyższa jakość potwierdzona została Certyfikatem Jakości ISO 9001:2009.

Usuwanie nadpotliwości dłoni toksyną botulinową ma w swojej ofercie także NZOZ Perfect Centrum Medycyny Estetycznej – nowoczesna placówka, wyróżniona godłem „Gabinet medycyny estetycznej roku 2012”. W placówce preparat toksyny botulinowej jest też wykorzystywany do leczenia nadmiernej potliwości pach oraz stóp, wypełniania zmarszczek oraz leczenia migren.

Pacjenci z problemem nadmiernej potliwości dłoni chętnie odwiedzają też Face & Body Institute, gdzie toksyna botulinowa wykorzystywana jest także do leczenia nadmiernej potliwości pach i stóp. W skład kadry medycznej wchodzą lekarze i kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, wśród których warto wymienić dr n. med. Rafała Pabiańczyka – chirurga plastycznego, który przeprowadza też zabiegi medycyny estetycznej.

Botox przy nadpotliwości - w Krakowie się opłaca

Gabinet zabiegowy w ConsensusMED Gabinet zabiegowy w ConsensusMED
Zabiegi leczenia nadpotliwości dłoni toksyną botulinową w Krakowie można przeprowadzić znacznie taniej, niż w Wielkiej Brytanii, Danii, Niemczech czy USA, dlatego mieszkańcy tych krajów, w poszukiwaniu oszczędności, coraz częściej decydują się na zabieg w turystyce medycznej. Krakowskie gabinety kuszą ich nie tylko 2-3krotnie niższymi stawkami, ale także wysokimi kwalifikacjami personelu i nowoczesne wyposażeniem. Nie bez znaczenia pozostaje również atrakcyjność turystyczna miasta i doskonałe połączenia lotnicze, dzięki którym do Krakowa można łatwo i szybko dostać się praktycznie z każdego zakątka Europy.

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 400 zł do 2 000 zł
 • Józefosław od 1 200 zł
 • Warszawa od 550 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 900 zł do 2 200 zł
 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 200 zł do 1 600 zł
 • Bydgoszcz od 1 400 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 2 490 zł
 • Gdańsk od 1 200 zł
 • Częstochowa od 1 500 zł
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową cena »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.