Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Rybnik

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Filtruj wyniki
Pacjenci z Rybnika wybierają także placówki z Chorzowa (36 km od centrum Rybnika)
Chorzówul. Racławicka 20A

Drzazga Clinic

  • Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową od 1 400 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (przedzabiegowa)  150 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w Rybniku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Rybnika, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Zabrze, Kędzierzyn-Koźle, Bytom oraz Strzelce Opolskie.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska