Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wrocław

Synonimy: leczenie nadpotliwości dłoni botoxem

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna

Na nadmierne pocenie się ma wpływ wiele czynników. Są to między innymi: zwiększona temperatura otoczenia, stres, pokarmy tj. kawa, alkohol, ostre przyprawy, a także zaburzenia i choroby (infekcyjne, hormonalne, nowotworowe). Nadmierna potliwość dokucza także osobom w okresie menopauzy i andropauzy. Jednym z obszarów ciała, który poci się nadmiernie są dłonie. Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej pozwala pozbyć się tej dolegliwości na okres nawet kilku miesięcy.

Toksyna botulinowa skutecznym sposobem w walce z nadpotliwością dłoni

Klinika Medycyny Estetycznej dr Monika Kłapsia-Pawłów oferuje w swoim gabinecie we Wrocławiu z zabiegów zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn leczenie nadpotliwości dłoni z wykorzystaniem toksyny botulinowej (preparaty Botox i Azzalure). Tą samą metodą leczona jest tutaj także nadmierna potliwość pach, twarzy i stóp oraz wykonywane są zabiegi wygładzania zmarszczek mimicznych. Pacjentami zajmuje się dr Monika Kłapsia-Pawłów, lekarz medycyny estetycznej, która z tej dziedziny doszkalała się na licznych kursach zagranicznych, m.in. w Chinach, Brazylii, USA czy Singapurze. 

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Perfect Derm leczenie nadmiernej potliwości dłoni, a także czoła, stóp i pach, odbywa się przy wykorzystaniu preparatu Botox (zawierającego toksynę botulinową). Ponadto do odmłodzenia dłoni stosowane są tutaj zabiegi tj. lifting biomimetyczny, krioterapia czy laseroterapia. Pacjentów przyjmuje tutaj dr Aneta Szulska-Schoepp, lekarz medycyny estetycznej, specjalistka MasterClass, w dziedzinie medycyny estetycznej, która specjalizuje się w zabiegach m.in. z wykorzystaniem toksyny botulinowej, a także na temat jego zastosowania niejednokrotnie pisała artykuły do specjalistycznych czasopism tj. "Men's Health", "Woman's Health" czy "Żyj zdrowo i aktywnie".

Gabinet Kosmetyki Francuskiej Wyspa Piękna oferuje swoim pacjentom w ramach walki z nadpotliwością dłoni, pach, a także nosa i czoła, wstrzykiwanie toksyny botulinowej typu A (preparat Botox). Ponadto wykorzystywany on jest tutaj także do likwidowania zmarszczek twarzy, podniesienia opadających powiek, uniesienia kącików ust a także złagodzenia bruzd na szyi i dekolcie. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj dr Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej (ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej), która bierze udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej.

W Instytucie DermaMed z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są m.in. zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Za jego pomocą lekarz leczy nadmierną potliwość dłoni. Metodę tą wykorzystuje również do zniwelowania potliwości w okolicach pach. Ponadto wykorzystuje także w celu wyleczenia nadopotliwości liposukcję Vaser Lipo. Jednym ze specjalistów, zajmujących się tutaj takimi zabiegami, jest prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Surowiak, lekarz medycyny estetycznej, który swoją wiedzę przekazuje innym lekarzom, pracując jako wykładowca Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Jest współautorem książki "Medycyna estetyczna".

Medycyna i Dermatologia Estetyczna Aw-Derma z zakresu zabiegów medycyny estetycznej oferuje wstrzykiwanie toksyny botulinowej typu A w miejsca narażone na zbytnią potliwość. Dotyczy to nie tylko dłoni, ale także okolic twarzy, pach oraz stóp. Preparat botox wykorzystywany jest tutaj także do zabiegów wygładzania zmarszczek twarzy zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zabiegami zajmuje się dr n. med. Agnieszka Wąsik-Kuprianowicz, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od roku 2000), z której to dziedziny odbywała zagraniczne szkolenia, m.in. w Klinice Dermatologii we Frankfurcie nad Menem.

W Gabinecie Estetyki i Masażu Pracownia Piękna można umówić się na zabieg terapii nadpotliwości z wykorzystaniem toksyny botulinowej, podawanej nie tylko na dłonie, ale także na stopy, pachy, czoło czy owłosioną skórę głowy. Zabiegami takimi zajmuje się mgr Anna Małys, kosmetolog, która posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu kosmetologii a także medycyny estetycznej, np. certyfikat ze szkolenia z mezoterapii igłowej (z Warszawy z 2012 roku).

Ile kosztuje zabieg ostrzykiwania dłoni toksyną botulinową w celu leczenia ich nadpotliwości we Wrocławiu, a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Prestige Skin Gabinet zabiegowy w Prestige Skin

We wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej za zabieg leczący nadpotliwość dłoni toksyną botulinową pacjent zapłaci od 1500 zł (np. w  Perfect Derm). Za granicą natomiast we Francji taki zabieg kosztuje od 500 do 900€ (w Clinique des Champs Elysees w Paryżu).

Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 999 zł do 2 500 zł
 • Plewiska od 1 200 zł
 • Warszawa od 550 zł do 4 500 zł
 • Kraków od 1 200 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 900 zł do 2 000 zł
 • Poznań od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 2 490 zł
 • Bydgoszcz od 1 300 zł do 1 500 zł
 • Białystok od 1 500 zł
 • Gdańsk od 1 100 zł do 1 500 zł
 • Lublin od 1 200 zł do 1 500 zł
 • Częstochowa od 1 200 zł do 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: