4,5 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne doktorA jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne doktorA

Proponujemy Państwu skorzystanie z szerokiego zaplecza diagnostycznego. Wykonujemy badania laboratoryjne, USG narządów wewnętrznych, stawów, tkanek miękkich oraz tzw. Dopplera. Ponadto przeprowadzamy EKG, Echo serca, badania holterowskie i endoskopię (gastro-, kolono-, rekto- i anoskopia).

W naszej placówce przyjmują lekarze medycyny rodzinnej, interniści oraz pediatrzy. Oferujemy Państwu także skorzystanie z porad specjalistów blisko 30 dziedzin medycyny, w tym ginekologów, dermatologów, ortopedów i chirurgów, okulistów oraz dietetyków.

W Centrum Medycznym doktorA mogą Państwo wykonać drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie znamion, pobranie wycinka do badania histopatologicznego, zakładanie i zdejmowanie szwów, czy zaopatrywanie ran. Zajmujemy się usuwaniem żylaków kończyn dolnych (metoda laserowa i skleroterapia), leczeniem przewlekłej niewydolności żylnej, a także owrzodzeń i zmian skórnych pochodzenia żylnego oraz zespołu pozakrzepowego. Nasz otolaryngolog prowadzi konsultacje laryngologiczne oraz wykonuje zabiegi  korekcji małżowin nosowych. Wykonujemy również drobne zabiegi z zakresu proktologii i urologii, m.in. operację stulejki, nacięcie wędzidełka oraz wycięcie fałdu anodermy.

Polecamy skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Oferujemy usuwanie zmarszczek za pomocą Botoxu, wypełnianie zmarszczek i bruzd specjalistycznymi preparatami oraz niechirurgiczny lifting z użyciem wchłanialnych nici liftingujących. Zajmujemy się również modelowaniem twarzy oraz zabiegami z zastosowaniem preparatu Light Eyes Ultra. Wykonujemy mezoterapię oraz cryoshaping – modelowanie sylwetki za pomocą strumienia zimnego powietrza i specjalistycznych kosmetyków.

Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów rehabilitacyjnych. Prowadzimy rehabilitację oraz fizykoterapię skierowaną do Pacjentów ze schorzeniami układu ruchu, po przebytych urazach i zabiegach operacyjnych. Stosujemy terapię manualną w leczeniu bólu, prowadzimy terapię wad postawy oraz medyczną terapię treningową. Przygotowujemy Pacjentów do sezonu narciarskiego. Wykonujemy masaże, w tym pneumatyczny, limfatyczny, klasyczny oraz rewersyjny z wykorzystaniem BOA Max. Prowadzimy rehabilitację kardiologiczną i neurologiczną. Proponujemy też skorzystanie z usług doświadczonego osteopaty.

Poza podstawowymi badaniami okulistycznymi (pachymetria, gonioskopia, tonometria bezdotykowa) w naszej placówce mogą Państwo wykonać OCT, czyli optyczną koherentną tomografię, badanie jaskrowe (GCC) oraz badanie kąta przesączania.

Osoby borykające się z problemem otyłości oraz problemami żywieniowymi w przebiegu chorób zachęcamy do skorzystania z porad dietetyka. Polecamy także skorzystanie z usług psychiatry, psychologa oraz psychoterapeuty.

W ramach medycyny podróży wykonujemy szczepienia zmniejszające ryzyko zachorowania na występujące lokalnie choroby, na które narażony jest Pacjent podczas wyjazdu w określone rejony świata.